Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp (/Temat-Potrzebne-w-miare-ogarniete-serwisy-CPA-PPA-CPM-itp-152150)

Strony: 1 2 3


Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 11:22

Witam, mam pomysł na świetną niszę, jestem w trakcie tworzenia stronki pod nią, lecz nie wiem na jakie serwisy się zdecydować dzięki którym będę mógł zmonetyzować tą moją niszę. Potrzebuje:
1) Stronki z reklamami, która nalicza prawidłowo i jest wypłacalna, bede miał tylko prawdziwy traffic, 0 fake.
2) Serwisu który przed pobraniem pliku wyświetla akcję do wykonania.
3) Serwisu który płaci za ilość pobranych plików (będą nie wielkie, w granicach 3-4 mb)
4) Serwisu który płaci za podanie emaila, lub emaila i imienia itp
5) No i serwisu który ma u siebie różne akcje do wykonania za które nalicza stawkę, np wypełnienie ankiety itp itd.
6) Sub sms / premium sms gdzie po wysłaniu sms, uzytkownik dostanie to za co zaplacił, nie mam zamiaru oszukiwać rodaków Cool

Wybaczcie mi ze zakładam kolejny temat, a takich jest tu pewnie pełno, lecz chciałbym miec wszystkie te dane w 1 temacie, bo gdy czytam to jedni polecaja np firecash a inni pisza ze tam sie juz nie oplaca bo polskie serwisy cpa juz upadają i nie wyplacaja itp. Do tego nie wiem w jaki sposób odróżnić np CPA od PPA lub CPD od PPD, może to głupie i wszędzie jest to wyjasnione ale dla mnie cost per action a pay per action to jedno i to samo Xpokerface

Także mam nadzieję że mi pomożecie, pozdrawiam


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - khryme - 08-11-2017 14:27

Serwisem CPA który pasuje do punktów 2, 4, 5, 6 jest CPAgrip.
Na CPAgrip zarabiam od prawie 3 lat. Polacy dostają oferty związane z SubSMS i SMS Premium, tak samo jak większość świata. Natomiast Amerykanie oraz Brytyjczycy dostają oferty związane z podaniem e-maila i adresu.
Wypłaty NET30 od 50 dolarów/mies, NET15 od 500 dolarów/mies oraz NET7 od 1000 dolarów/mies
Możliwa wypłata na Paypal, Payoneer, Konto bankowe (amerykańskie)

http://www.cpagrip.com


Po zarejestrowaniu z reflinka mogę pomóc ogarnąć oferty oraz wyjaśnić działanie content/url lockerów.
Dodam też że oferty e-mail submit zaczynają się od stawki 1,73 dolara aż po 2,43 dolara, a jeśli chodzi o polaków to stawki za sub sms wynoszą od 1,33 dolara do 3,46 dolara (aktualnie) lecz często są aktualizacje ofert, i jeszcze nie dawno stawka za polski lead wynosiła 6 dolarów. Dlatego ważne jest zoptymalizowanie ofert.

A jeśli chodzi o różnicę CPA a PPA, to różnica jest taka, że w CPA są jeszcze oferty darmowe (jak e-mail submit lub pobranie aplikacji)


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 17:09

Wielkie dzieki. A powiedz mi jeszcze czy jeat mozliwosc samemu przydzieleniu ze np do plikow z dzialu a daje tylko potwierdzenie emailem. Z dzialu 'b' juz trzeba bedzie np wyslac sms albo zrobic innna akcje? Czy to przydziela automatycznie?
Poczekam jeszcze na opinie innych użytkowników odnosnie moich pytań. Zobacze jaką dostane odpowiedź i jakie serwisy zaoferuja. Ale dziekuje i jak cos to będę sie odzywal.

7) chcialbym jeszcze zdobyc informacje odnosnie serwisow cpi/ppi jaki z nich ma dobre stawki i ktory jest wyplacalny.


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - khryme - 08-11-2017 17:55

Nie ma takiej możliwości chyba w żadnym serwisie. Oferty są dobierane pod dany kraj, jedyne co z nimi można zrobić to zoptymalizować (wykluczyć oferty z niskim wynagrodzeniem, słabą konwersją itp.) Ale o ile pamiętam OGads ofertuje priorytet wyświetlanych ofert pod dany plik (czyli wyświetlanie się najpierw ofert ppi, potem ppa itd.) lecz ogads jest bardziej pod mobilny content.
A co do serwisów PPI to polecam CInstaller


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 19:22

No to lipa. Wychodzi tylko na to ze trzeba probowac samemu dojsc do jakichs optymalnych ustawien. A powiedz mi jeszcze. Jest mozliwosc wylaczenia innych ofert tak zeby zostalo mi tylko potwierdzenie emailem na Polske? Tak naprawde zalezy mi tylko na 2 akcjach. Potwierdzenie emailem oraz wykonanie akcji przed pobraniem pliku
Niestety nisza jest w 99% tylko na Polske...


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - khryme - 08-11-2017 19:33

Aktualnie nie ma pod Polskę ofert z potwierdzeniem E-mail, jest tylko sub SMS oraz SMS PREMIUM, możliwe ze jakieś inne serwisy oferują potwierdzenia pod Polskę w co wątpię, ponieważ jest to nie opłacalne dla reklamodawcow


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 20:18

Jakos ciezko mi uwierzyc ze jedyne cpa/ppa pod polske to tylko sms


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - twardy - 08-11-2017 20:24

Ale taka prawda, od wielu wielu lat same suby.


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - Blasterm92 - 08-11-2017 21:16

Czyli nie pozostaje nic innego jak zmienic nisze na jakąś zagraniczną. Dzieki za pomoc Wink
A powiedzcie mi jeszcze na czym zarabiaja serwisy cpi? My zarabiamy na tym ze ktoś od nas zainstaluje jakis plik. A co w tych plikach jest? Na czym te serwisy zarabiaja?


RE: Potrzebne w miarę ogarniete serwisy CPA, PPA, CPM itp - twardy - 08-11-2017 21:23

No to dostaja kase za to, ze ktos cos zainstaluje, czy to gre, apke czy jakis adware Big Grin
Ktos wypuszcza gre/apke, chce sobie podbic statystyki, moze ktos zostanie, pogra i cos kupi.