Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Projekt zawieszony] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: [Projekt zawieszony] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. (/Temat-Projekt-zawieszony-GaduBot-Ruletka-Wiadomosci-152142)

Strony: 1 2 3


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Wxjtek - 11-11-2017 19:45

(11-11-2017 19:35)Ola1234 napisał(a):  lis 11, 2017 7:34:36 PM pl.gadubot.Browser login
WARNING: Problem z przeglądarką.

lis 11, 2017 7:34:36 PM pl.gadubot.IlllIIlIIIlllIIIlIIllIlIllIIIlIIIllIlllIIIllIIlIIllIIllIlllIIllIIllII​llIIllIIlllIIlllIllIIllIlllIlIllIIlllIllIllIIlllIIllIIIlllIIIllIIIllIlllIIlllIIl​IlIlIlIllIIIlllIIlIllIIllIIlllIIlIIIllIIIllIIlIIlllIlIllIllIIlIIIllIllIIlIIllIll​ IIllIIlIllIIlIlllIIllIIIllIIIllIlIIlIIIllIIlllIIllIllIlIIlllIIlllIlIlIIlllIIlllI​IIllIIllIIlIIIllIIIlllIIIllIllIIIlllIIllIllIlllIIIllIIIllIIlIlIIllIIlIIIlllIIllI​IllIllIlllIIIlIIlIIIlIIllIlIIllIlllIlIIIllIIIlIIIllIIIlIlIllIIllIlIll
INFO: Generowanie raportu błędu typu: LOGIN na koncie [email protected]...

mam taki błąd loguje się na konto gg i dalej nic więcej nie robi...

Proszę odczytać PW i podać błędy do analizy oraz napisać z jakiego systemu korzystasz. Proszę także takie sprawy kierować bezpośrednio na PW.

Głównym problemem była reklama zasłaniająca przycisk. Program zaktualizowany. Dodano m.in. rozszerzenie AdBlock Plus.


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Haq50 - 12-11-2017 10:54

Jeżeli pobieram GaduBota to antywirus mi to blokuje


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Wxjtek - 12-11-2017 11:13

(12-11-2017 10:54)Haq50 napisał(a):  Jeżeli pobieram GaduBota to antywirus mi to blokuje
Aktualny skan
https://www.virustotal.com/#/file/8694b338d19eacfd81d2526ab7ed36a87b883c1e1a061500ed030f63d71f10b7/detection


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Haq50 - 12-11-2017 11:16

Już pobrałem bo antywirus blokował jak pobierałem z google chrome a jak z mozilli to nic nie zablokowało


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - patttson - 12-11-2017 11:43

Jeśli blokuje to warto po prostu wyłączyć antywirusa Smile


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Metrowy - 14-11-2017 16:02

Po konfiguracji twojego programu wyskakuje:
Cytat:lis 14, 2017 3:54:41 PM pl.gadubot.Browser login
WARNING: Problem z przeglądarką.

lis 14, 2017 3:54:41 PM pl.gadubot.IlllIIlIIIlllIIIlIIllIlIllIIIlIIIllIlllIIIllIIlIIllIIllIlllIIllIIllII​llIIllIIlllIIlllIllIIllIlllIlIllIIlllIllIllIIlllIIllIIIlllIIIllIIIllIlllIIlllIIl​IlIlIlIllIIIlllIIlIllIIllIIlllIIlIIIllIIIllIIlIIlllIlIllIllIIlIIIllIllIIlIIllIll​ IIllIIlIllIIlIlllIIllIIIllIIIllIlIIlIIIllIIlllIIllIllIlIIlllIIlllIlIlIIlllIIlllI​IIllIIllIIlIIIllIIIlllIIIllIllIIIlllIIllIllIlllIIIllIIIllIIlIlIIllIIlIIIlllIIllI​IllIllIlllIIIlIIlIIIlIIllIlIIllIlllIlIIIllIIIlIIIllIIIlIlIllIIllIlIll
INFO: Generowanie raportu błędu typu: LOGIN na koncie [email protected]...

Do tego twoja skrzynka: >,<
Cytat:Użytkownik Wxjtek, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.


Win 10 64bit


RE: [Pobierz] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Wxjtek - 14-11-2017 17:16

(14-11-2017 16:02)Metrowy napisał(a):  Po konfiguracji twojego programu wyskakuje:
Cytat:lis 14, 2017 3:54:41 PM pl.gadubot.Browser login
WARNING: Problem z przeglądarką.

lis 14, 2017 3:54:41 PM pl.gadubot.IlllIIlIIIlllIIIlIIllIlIllIIIlIIIllIlllIIIllIIlIIllIIllIlllIIllIIllII​llIIllIIlllIIlllIllIIllIlllIlIllIIlllIllIllIIlllIIllIIIlllIIIllIIIllIlllIIlllIIl​IlIlIlIllIIIlllIIlIllIIllIIlllIIlIIIllIIIllIIlIIlllIlIllIllIIlIIIllIllIIlIIllIll​ IIllIIlIllIIlIlllIIllIIIllIIIllIlIIlIIIllIIlllIIllIllIlIIlllIIlllIlIlIIlllIIlllI​IIllIIllIIlIIIllIIIlllIIIllIllIIIlllIIllIllIlllIIIllIIIllIIlIlIIllIIlIIIlllIIllI​IllIllIlllIIIlIIlIIIlIIllIlIIllIlllIlIIIllIIIlIIIllIIIlIlIllIIllIlIll
INFO: Generowanie raportu błędu typu: LOGIN na koncie [email protected]...

Do tego twoja skrzynka: >,<
Cytat:Użytkownik Wxjtek, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.


Win 10 64bit
Cześć projekt zawieszam. U mnie działa wszysyko dobrze przegladarka dziala na rozkazy u garstki innych osob tez a u niektorych z kolei nie. Niestety strzalem w dziesiatke ten framework/firefox raczej nie był. Nie ma sensu poprawiać czegos co i tak sie wykrzaczy - jak nie u mnie, jak nie u Ciebie to u innej osoby. Takie dzialania najlepiej robic z poziomu żądań, pakietów by mieć nad wszystkim kontrolę.

Jeszcze sprawdź czy czasem nie otworzyłeś kilku przeglądarek naraz/minimalizowałeś/zmniejszałeś zbyt mocno, możliwe że to błąd logowania powoduje.


RE: [Projekt zawieszony] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Haq50 - 14-11-2017 17:23

Wxjtek usuń troche tych wiadomości z pw bo nie idzie się z tb skontaktować
A ja mam sprawe do cb:
Wxjtek napisał(a):
Haq50 napisał(a):
Wxjtek napisał(a):
Haq50 napisał(a):Witaj a dalbys rade wyslac mi plikow od javy NIE SKOMPILOWANYCH od bota ? Bym sie troche sam pobawił
Nie wiem a co do 2 zadan wyslalem samo losowanie przeciez. Tylko w pliku musisz miec wiadomosc bo inaczej nie ruszy. I tak to losuje tylko nic nie otwiera czatu etc.

Daj jeszcze raz bo ja juz sie pogubilem gdzie to wyslales bo duzo tych linkow bylo
moze przypadkiem nie ten link wkleilem. dzisiaj jeszcze podesle jar'a.

Mam i działa u mnie Tylko mam jeden problem gdyż nieraz wywala błąd że zbyt często losuje osobę i trzeba poczekać 5 sek i wtedy skrypt nie może znależć przycisku losuj dalej bo jest przycisk Losuj Rozmówce (dlatego ci pisałem że chciałem skrypt na otwieranie ruletki i losowanie osoby) przez to by się uniknęło tego błędu


RE: [Projekt zawieszony] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Manderigon - 14-11-2017 23:20

Polecam Smile

http://zarabiam.com/Temat-Bot-GG-do-losowania-nowych-osob-151856


RE: [Projekt zawieszony] GaduBot - Ruletka & Wiadomości. - Drapex - 18-11-2017 11:22

Jeśli ktoś chce mieć za darmo bota, to podpowiem - javascript. Nawet jeśli nie potrafisz javascriptu, to jakiś szybki kurs i masz.