Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót po latach - zaczynam od zera! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót po latach - zaczynam od zera! (/Temat-Powrot-po-latach-zaczynam-od-zera-152075)

Strony: 1 2 3


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - wrzochal11 - 06-11-2017 11:27

Ciekawa historia.. coś w tym jest, jak do czegoś za szybko dochodzimy, to później to równie szybko mija, dlatego lepiej stopniowo Smile
Powodzenia życzę, czytając Twoje słowa uważam, że dasz sobie rade, bo jak coś robisz to konkretnie, a powiedzmy sobie szczerze, ale większości tego właśnie brakuje. Niby coś tam robią, coś działają.. ale tak jakby nie działali dlatego w tym internecie za wiele nie osiągają.


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - bydle - 06-11-2017 12:13

Mój rówieśnik Smile

Będę zaglądał. Trzymam kciuki i powodzenia Smile Huh


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - radmatuszewski - 06-11-2017 12:40

Powodzenia, będę zaglądał bo wstęp ciekawy.


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - Zax93 - 06-11-2017 14:49

powodzenia, ciekawa historia trzymam kciuki Wink oby w przyszłości była kolejna M3 a nie Opel Tigra Smile


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - toms - 06-11-2017 18:28

(06-11-2017 11:27)wrzochal11 napisał(a):  bo jak coś robisz to konkretnie

Dzięki. Zawsze uważałem, ze jeśli ktoś jest w stanie zarobić na czymś w necie chociaż 10 zł, to warto przeanalizować nisze/rynek i zastanowić się czy za pomocą wszelakiej automatyzacji (bo ręcznie to się można po nosie podrapać) będzie szansa powielić to x100 bo to już nie 10 zł a 1000 zł Smile

(06-11-2017 14:49)Zax93 napisał(a):  oby w przyszłości była kolejna M3 a nie Opel Tigra Smile

Tigra to porażka, nigdy więcej! Big Grin BMW M3 za to wykańczające finansowo, ceny eksploatacyjne doprowadzają do depresji, gdybym miał kiedyś szaleć to może RS6, ale to już na prawdę przy wysokich zarobkach Smile Mam obecnie ważniejsze wydatki, a ewentualne nadwyżki chętniej bym zainwestował niż zamrażał w samochodach.

Co dziś zrobiłem

Stwierdziłem, że 1 strona pod H@cki to za mało, po kolejnym research'u wytypowałem 4 kolejne nisze i postawiłem 4 strony, więc obecnie mam już ich 5 na gotowo. Marketing chce prowadzić z rozmachem więc czy to będzie 5 czy 15 stron nie będzie miało większego znaczenia.


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - toms - 07-11-2017 21:32

Dzień 3

Dziś zadbałem o to, by 5 ostatnio postawionych stron (H@ck) znalazły się w Google. Dodatkowo stworzyłem z 15 blogów web 2.0 na początek (zarówno nowych jak i expired) w celu delikatnego podlinkowania Money_Site (niebawem dodatkowo podlinkuje zarówno web 2.0 jak i strony docelowe). Jutro powracam do budowy stron Forex, a także tej z recenzjami gier - która będzie najbardziej rozbudowana ze względu na swą specyfikę. Ogólnie sporo przy tym roboty, ale jestem dobrej myśli. Ważne by wejść w odpowiedni rytm pracy, a wtedy będzie z górki..


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - WujRock - 07-11-2017 22:02

Z tym forexem to masz na myśli zbieranie refow na jakiejś stronce Forex?


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - toms - 07-11-2017 22:21

@WujRock między innymi tak, chociaż pewnie dołożę kilka innych opcji jak np AdSense który to ma niezłe stawki przy tej treści. Ogólnie będę dążył do tego, by znaczna część ruchów wykonywana przez userow była w jakiś sposób monetyzowana, nie oszukujmy się - tłumów się nie spodziewam, wiec wyłącznie dobra taktyka może dać mi satysfakcję...


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - toms - 08-11-2017 21:34

Dzień 4

Dzisiaj nic nie zrobiłem, dlaczego? nie chciało mi się, każdemu się może zdarzyć Jerk

A tak poza tym to nie jest tak źle, wczoraj postawiłem 5 stron (H@cki), ledwo zostały zaindeksowane przez Google, a dziś pojawiły się już 3 leady. Co prawda zarobek $0,18 - ale czego można spodziewać się po leadach z Indii i Boliwii Rolleyes


[Obrazek: Screenshot_2017-11-08-21-19-39.png]

[Obrazek: Screenshot_2017-11-08-21-21-21.png]


RE: Powrót po latach - zaczynam od zera! - Kefefe - 08-11-2017 21:49

Swoją drogą czym jeździsz?