Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reklamach YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarabianie na reklamach YouTube (/Temat-Zarabianie-na-reklamach-YouTube-152039)



Zarabianie na reklamach YouTube - Adwez - 03-11-2017 18:20

Jak w temacie.
Tylko, czy opłaca się zarabiać w adsense, czy innej sieci partnerskiej ?
Jeśli tak, to w jakiej?
Inne sieci partnerskie oferują zazwyczaj niższe stawki, lecz "niby" promują nasz kanał, oraz dają dodatkowe narzędzia(biblioteka z muzyką, itp.).
A wy jak zarabiacie na reklamach na kanale YouTube ?


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:30

W adsense wiele nie zarobisz, idąc w stronę innej sieci partnerskiej taką jak np. jest mediacraft masz o wiele więcej możliwości.


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Ando - 07-11-2017 18:38

Czemu wiele się nie zarobi w adsense? Wiem że stawki do dupy, reklamy dopiero od x wyświetleń filmu ale chyba niektórzy z forum zarabiają w ten sposób i dają radę?

@[ScroX] chyba działasz/działałeś na yt + adsense, wypowiesz się jak jest teraz?


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Adwez - 07-11-2017 21:50

Właśnie niech się ktoś wypowie z forum, co zarabia w ten sposób. Smile

Z tego co wiem na adsense można normalnie zarobić, a co do stawek, to jaka może być to różnica?
Trzeba wziąć też pod uwagę, że partner zabiera nam jakiś % od wypłaty.


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Soplica - 08-11-2017 22:29

(07-11-2017 21:50)Adwez napisał(a):  Właśnie niech się ktoś wypowie z forum, co zarabia w ten sposób. Smile

Z tego co wiem na adsense można normalnie zarobić, a co do stawek, to jaka może być to różnica?
Trzeba wziąć też pod uwagę, że partner zabiera nam jakiś % od wypłaty.

Zarobki z adsense plus sieć partnerska daję ładny hajs przy wyświetleniach załóżmy około miliona miesięcznie.


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Adwez - 08-11-2017 22:36

Wtedy dostaje się tzw. dwie wypłaty za reklamy ? Z adsense+partner ?


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - ScroX - 26-11-2017 08:32

@[Adwez] @[Ando]

Jeżeli nie jest się jakimś większym YouTuberem który tworzy swoje jakieś autorskie treści nie ma sensu wybierać innej sieci partnerskiej niż Adsense bo się zwyczajnie nie opłaca, do zwykłego szarego zarabiania ono wystarczy, a czy mało się zarabia ? trudno stwierdzić ja średnio wychodziłem te 600 zł /msc , choć był okres ze nawet w polowe miesiąca ogarniałem 2200 zł.
Ja bym postawił na adsense bo zawsze wypłaty na czas i wszystko na tip top Smile


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - mahuzz - 26-11-2017 13:34

Adsense niby tip top - ale na Polskę, z tego co wiem, nie wychodzą jakieś mega sumy. Ale przecież nie trzeba zarabiać na samych reklamach - własna www, sklep internetowy, programy partnerskie, pop ads - jest tego dużo. Jak ma się duży ruch to ciężko nie zarobić Smile


RE: Zarabianie na reklamach YouTube - Adwez - 30-11-2017 01:56

Ok, dzięki za odpowiedzi. Smile
Temat do zamknięcia, bo już wszystko jasne.


Zarabianie na reklamach YouTube - Majka - 04-01-2018 20:08

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.