Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] (/Temat-Programistyczny-dziennik-zarabiania-pieniedzy-SHFv1-151991)

Strony: 1 2 3


Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - shf - 02-11-2017 00:49

Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1]

Na wstępie chciałbym wszystkich powitać. Nie było mnie dośc długo -> problemy prywatne Rolleyes no ale już jestem i wracam z powrotem do gry 2
Tym razem dziennik będzie bardziej programistyczny. Dlaczego? Otóż na studiach informatycznych realizuję różne projekty z różnych języków, no i też za różne projekty otrzymuję wynagrodzenie w postaci polskich PLN (zależy co klient potrzebuje). Tak więc dołączam to do zarobku, a żeby było ciekawiej będę zarzucał co jakiś czas jakieś mini projekty/programy/skrypty do dziennika Wink A nuż komuś się przyda kto uczy się danego języka bądź też studiuje.

Zarabiać będę głównie na programch partnerskich typu ME&ML. Dodatkowo dorzucam PPA na AC (blogi->copy content). Także parę projektów, które będę realizować w zanadrzu. Heart


Jakie mam cele? -> Przede wszystkim wrócić do stabilnego zarobku danej kwoty na miesiąc oraz reaktywować moje GG, które zaniedbałem Wink Następnie zreazliować wszystkie projekty i dzielić się z Wami wiedzą oraz ją zdobywać.2

Reasumujmy co jest do zrobienia:
-zrobienie zaplecza pod FB,
-zrobienie zaplecza pod YT&DM, Idea
-utworzenie blogów pod PPA,
-zrealizowanie projektów z programowania,

Języki jakimi będę się posługiwać są różne, przeważnie będą to: C++, Visual C++, Visual Basic, JS, PHP+Mysql. Exclamation

W razie jakich kolwiek pytań zapraszam tutaj do dziennika Wink bądź GG. Nie zawsze zaglądam na pw!


RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - dawids7627 - 02-11-2017 01:07

Teraz dasz radę! Smile


RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - shf - 03-11-2017 02:13

(02-11-2017 01:07)dawids7627 napisał(a):  Teraz dasz radę! Smile

Dzięki wielkie Wink Pisz na GG w razie problemów!

Dzisiejszej pięknej nocy ruszyło promowanie niszy pod PL na ME (MyEforsa). Post został pomyślnie dodany i zpignowany. Następnie na starym i bardzo małym zapleczu było promowanie programu z ML (MyLead). Na bloga na BS pod AC (AstroCash) gdzię mam jakieś 2.36$ ? Big Grin dodany został post + zpingowany. Na jutro zacznę budować zaplecze w postaci kont na FB i YT&DM. ExclamationExclamationExclamation

Co ze świata programowania to zająłem się dzisiaj środowiskiem Oracle -> dla kumatych w temacie to chodzi o projektowanie relacyjnych baz danych Wink !2

Zapraszam do dyskusji na temat zarabiania Big Grin Jerk


Nutka na wieczór to:





RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - Olszi - 03-11-2017 09:33

Powodzenia Wink


Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - tomek7912 - 03-11-2017 10:38

Blog jest na wordpressie?


RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - shf - 04-11-2017 14:17

(03-11-2017 10:38)tomek7912 napisał(a):  Blog jest na wordpressie?

Tak!

(03-11-2017 09:33)Olszi napisał(a):  Powodzenia Wink

Dziękuję! Przyda się heh ! Big Grin


RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - shf - 08-11-2017 17:39

Blog został pod PPA pomyślnie stworzony i został dodany post Wink Zrobiłem konkretny spamming pod PL pod jedną niszę. Zobaczymy jak ona zmonetyzuje się za jakiś czas Smile Dodane także były vlepki + pingowanie. Czekam na pewną wiadomość i ruszam z drugim konkretnym promowaniem. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie elegnacko Wink W ciągu ostatnich 4 dni wpadło około 50 zł na ME Big Grin zawsze to jakieś grosze nie ? Big Grin

Projekt VB zrealizowany dla klienta. Na jutro mały programik oparty na mapach i listach w cpp tak więc po zrealizowaniu mogę zarzucić go tutaj! Może się komuś przydać do nauki cpp.



Nutka na dziś:





RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - coffee - 09-11-2017 21:52

Gdzie studiujesz? Smile


RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - shf - 09-11-2017 23:25

(09-11-2017 21:52)coffee napisał(a):  Gdzie studiujesz? Smile



RE: Programistyczny dziennik zarabiania pieniędzy [SHFv1] - Gremquen - 10-11-2017 07:16

Powodzenia kolego z Kielc Big Grin