Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana nazwy + połączenie FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zmiana nazwy + połączenie FP (/Temat-Zmiana-nazwy-polaczenie-FP-151990)

Strony: 1 2


Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 01-11-2017 23:02

Mam FP o tematyce motoryzacyjnej 35k like.Huh
Chciałbym zmienić nazwę fp na zupełnie inna, po czym połączyć go z Fp o tematyce zakupowej. Nic na niego nie wrzucam od 2 lat. Mam plan dodać zdjęcie profilowe i w tle z nową nazwą, usunąć stare posty i zdjecia, następnie zmienić URL na taki który będzie identyczny jak przyszła nowa nazwa, dodać opis i informacje pod tematykę zakupową, a na koniec wrzucać posty o zakupach. Pierwszy FP powiedzmy, że ma w nazwie ZAKUPY, a drugi Samochody bla bla bla.
Chciałbym zmienić nazwę strony na połączenie słów zakupy i samochody, oczywiście tak żeby miało to ręce i nogi. W dalszej kolejności, oczywiście jeżeli powiedzie się zmiana nazwy, mam zamiar połaczyć te dwa FP.

Duża jest szansa, że się to uda? Jest jeszcze coś, co zwiększyłoby szanse powodzenia? Jerk


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 03-11-2017 23:38

Nikt nic?


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 13-11-2017 17:30

up up up


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 21-11-2017 16:35

Nadal nikt nic? ;C


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - polskitrader - 28-11-2017 20:03

Musiałbyś zmieniać z 10 razy aż się uda, dodając w nazwie jakiś człon, który pomoże Ci zmienić kolejnym razem na inną nazwę.
Czyli np. Kocham motoryzację, zmień kocham zakupy motoryzacyjne, później kocham zakupy, aż do momentu nazwy którą chcesz. Ale miej na uwadze że przez takie zmiany stracisz wielu fanów, ja straciłem 3 tys fanów.


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 03-12-2017 02:32

(28-11-2017 20:03)polskitrader napisał(a):  Musiałbyś zmieniać z 10 razy aż się uda, dodając w nazwie jakiś człon, który pomoże Ci zmienić kolejnym razem na inną nazwę.
Czyli np. Kocham motoryzację, zmień kocham zakupy motoryzacyjne, później kocham zakupy, aż do momentu nazwy którą chcesz. Ale miej na uwadze że przez takie zmiany stracisz wielu fanów, ja straciłem 3 tys fanów.

Przejdzie zmiana nazwy kilka razy pod rząd?


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - polskitrader - 04-12-2017 22:28

Ja zmieniałem z 10 razy, ale zeszło mi się miesiąc zanim uzyskałem odpowiednią nazwę. Dodam, że zmieniałem fanpage, typowy od gimbazy, nieużywany od 2014 roku. Już nie pamiętam nazwy, ale był coś typu "Ej mała ale ty jesteś ładna" kupiłem tanio poprzez pisanie prywatnej wiadomości do Fanpage'a. Przez zmiany straciłem chyba około 3 tys fanów, ale odbudowałem to odpowiednimi treściami. Także wszystko się da, tylko na to potrzeba czasu.


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 05-12-2017 16:32

(04-12-2017 22:28)polskitrader napisał(a):  Ja zmieniałem z 10 razy, ale zeszło mi się miesiąc zanim uzyskałem odpowiednią nazwę. Dodam, że zmieniałem fanpage, typowy od gimbazy, nieużywany od 2014 roku. Już nie pamiętam nazwy, ale był coś typu "Ej mała ale ty jesteś ładna" kupiłem tanio poprzez pisanie prywatnej wiadomości do Fanpage'a. Przez zmiany straciłem chyba około 3 tys fanów, ale odbudowałem to odpowiednimi treściami. Także wszystko się da, tylko na to potrzeba czasu.

Jak duzy był ten fanpage? ;D


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - Sergio7 - 05-12-2017 16:45

Facebook wprowadził nowy algorytm który uniemożliwia zmianę nazwy fp. Jeśli uda się od razu zmienić nazwę to rzadkość a jeśli myślisz o stopniowym zmienianiu nazwy to zapomnij fb nałoży ci blokadę na zmianę nazwy i połączenie Wink Kilka dni temu sam tego doświadczyłem..


RE: Zmiana nazwy + połączenie FP - xela94 - 05-12-2017 20:52

(05-12-2017 16:45)Sergio7 napisał(a):  Facebook wprowadził nowy algorytm który uniemożliwia zmianę nazwy fp. Jeśli uda się od razu zmienić nazwę to rzadkość a jeśli myślisz o stopniowym zmienianiu nazwy to zapomnij fb nałoży ci blokadę na zmianę nazwy i połączenie Wink Kilka dni temu sam tego doświadczyłem..

Właśnie udało mi sie dodać słowo którego potrzebowałem Wink
Na innych forach czytałem i ponoć ludziom to przechodzi.

(04-12-2017 22:28)polskitrader napisał(a):  Ja zmieniałem z 10 razy, ale zeszło mi się miesiąc zanim uzyskałem odpowiednią nazwę. Dodam, że zmieniałem fanpage, typowy od gimbazy, nieużywany od 2014 roku. Już nie pamiętam nazwy, ale był coś typu "Ej mała ale ty jesteś ładna" kupiłem tanio poprzez pisanie prywatnej wiadomości do Fanpage'a. Przez zmiany straciłem chyba około 3 tys fanów, ale odbudowałem to odpowiednimi treściami. Także wszystko się da, tylko na to potrzeba czasu.

Dawno temu wykonywałeś tą operacje?