Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do usunięcia. :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do usunięcia. :( (/Temat-Do-usuniecia-151986)

Strony: 1 2 3


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - smagalaz - 08-11-2017 15:57

@[Zarobiony_Koles] cały dzień tak naprawdę. Nie pracuję, nie uczę się.


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - patttson - 08-11-2017 18:04

Bierz sie za robote leniu smierdzacy, skads musze brać motywacje do affiliacji Big Grin


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - radek0389 - 09-11-2017 23:14

(08-11-2017 15:57)smagalaz napisał(a):  Nie pracuję, nie uczę się.
To z czego ty żyjesz Big Grin?


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - twardy - 09-11-2017 23:16

Moze ma bogata sponsorke Jerk


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - smagalaz - 10-11-2017 14:06

(09-11-2017 23:14)radek0389 napisał(a):  
(08-11-2017 15:57)smagalaz napisał(a):  Nie pracuję, nie uczę się.
To z czego ty żyjesz Big Grin?

Na szczęście nie należę do ludzi, którzy wydają wszystko co zarobią.

Szkoda mi mówić o ostatnich dniach, lecimy dalej. Dziś wleciał wpis na Bookinga, przygotuję też listę tematów na nowego bloga (fitness) i napiszę pierwszy artykuł, do tego głowię się też nad stworzeniem kursu. Wpadła mi super domena pod niego. Zobaczymy.

Teraz chodzę spać o 3 i wstaję 9-10. Super się chodzi na siłkę o północy. Irytuje mnie tylko bałagan, zostawiony przez bydło, które przewija się przez siłkę każdego dnia. Zawsze to jakaś motywacja, by zarobić na swoją Smile

Do usłyszenia, hej.






RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - patttson - 18-11-2017 15:50

@[smagalaz] co jest? Big Grin


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - Totem - 11-12-2017 13:28

Obracam moje czułki zainteresowania w Twoją stronę.


RE: Znowu strony, afiliacja i domeny. Powrót do żywych - smagalaz - 27-01-2018 09:40

Dziennik nie wypalił Xpokerface Nie nadaję się do prowadzenia takich rzeczy i nigdy więcej żadnego już nie założę. Przepraszam zawiedzione twarze i tych, którzy liczyli na więcej.


Do usunięcia. :( - yazir - 27-01-2018 09:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.