Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocje bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Promocje bankowe (/Temat-Promocje-bankowe-151946)

Strony: 1 2


Promocje bankowe - anetaweiner - 31-10-2017 11:21

Prowadzę bloga o finansach i promocjach bankowych i zależy mi na tym aby treści były tam przedstawiane w sposób zrozumiały nawet dla tych rozpoczynających przygodą z promocjami.

Dlatego bardzo Was proszę o odpowiedź na kilka pytań - ułatwi mi to pisanie wpisów i pomoże innym w zapoznaniu się z promocjami bankowymi.

Oto one:
Czy słyszałeś o promocjach bankowych? Jeśli tak to gdzie o nich usłyszałeś?
Czy korzystasz z promocji? Dlaczego korzystasz/nie korzystasz?
Jakie są Twoje największe obawy w tym temacie?
Czego się obawiasz?
Co jest sprawia Ci największą trudność?
Co jest najtrudniejsze w zrozumieniu?
Co mogłabym zrobić żebyś poczuł się pewnie w temacie promocji bankowych?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.


RE: Promocje bankowe - Xanter98 - 31-10-2017 15:47

1.Tak, wszędzie o nich głośno.
2. Okazjonalnie, nie chce mi się w to bawić.
3, 4, 5, 6. Czas poświęcony na chodzenie po bankach i czytanie regulaminów promocji.
7. Trudno będzie się wybić, takich blogów są tysiące. Dokładnie opisane warunki to podstawa, wraz ze wszystkimi wadami i dodatkowymi opłatami, choć może zmniejszyć konwersję.


RE: Promocje bankowe - anetaweiner - 31-10-2017 16:22

Dziękuję za odpowiedzi.

Zdaje sobie sprawę, że takich blogów jest dużo ale to znaczy tylko tyle, że zapotrzebowanie jest ogromne Smile

Zabawa, zabawą ale 3000zł rocznie (tyle zarobiłam w zeszłym roku) to już chyba gra warta świeczki?

A gdybyś miał miejsce, w którym wszystko jest dokładnie opisane, krok po kroku wraz z listą kontrolną, na której możesz odhaczać spełnione warunku (albo wręcz z przypomnieniami o nich)?


RE: Promocje bankowe - Xanter98 - 31-10-2017 20:46

Raczej skorzystałbym tylko z pojedynczej promocji, jeśli mnie wystarczająco zaciekawi. Może inni traktują to jako sposób na dorobienie, wtedy na pewno taki "program" by im pomógł.


RE: Promocje bankowe - sebau - 02-11-2017 18:35

blog naprawdę z dobrym contentem - nawet nie wiedziałęm, ża banki dają tyle różnych promocji - tam walka o klienta idzie na noże. Pewnie duży zwrot z inwestycji mają


RE: Promocje bankowe - anetaweiner - 02-11-2017 20:59

Sama się czasem zastanawiam jak dużo pieniędzy przeciętny Kowalski zostawia w bankach, skoro są w stanie zapłacić za klienta np. 700zł.


RE: Promocje bankowe - Karolina1 - 02-03-2018 22:35

Dużo, mój tata "zapomniał" o koncie i karcie w mbanku i nacykało mu się 190zł do zapłaty Wink
Co do blogów o promocjach bankowych itp - brakuje opisów cross-promocji a te występują coraz częściej.
Np. teraz była oferta visa checkout w PiP (darmowa dostawa i -25zł mniej z kwoty zamówienia), plus w Nest banku zwrot z visa oferty w kwocie 25zł. Razem oszczędność 50zł przy zakupach na 125zł.
Albo visa oferty do Drogerii natura (zwrot 40zł przy zakupach za 80zł), plus promocja testuj dove (np. zel do 17zł). Razem zwrot 57zł. Smile


RE: Promocje bankowe - anetaweiner - 02-03-2018 22:41

Dziękuję za sugestię. Myślałam o tym tylko nie wiedziałam czy będzie zainteresowanie takimi ofertami.


RE: Promocje bankowe - wrzochal11 - 03-03-2018 12:18

(02-11-2017 20:59)anetaweiner napisał(a):  Sama się czasem zastanawiam jak dużo pieniędzy przeciętny Kowalski zostawia w bankach, skoro są w stanie zapłacić za klienta np. 700zł.

Jeden kredyt, jednego klienta jest w stanie pokryć mnóstwo działań reklamowych Smile


Promocje bankowe - Culturva - 16-03-2018 10:27

PKO ma promocję związaną z polecaniem bodajże 100 zł dla Ciebie i 50 zł dla poleconego.