Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karty prepaid WBK MBANK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Karty prepaid WBK MBANK (/Temat-Karty-prepaid-WBK-MBANK-151922)



Karty prepaid WBK MBANK - TelegramGrzegorz - 29-10-2017 22:39

Siema, kupie każdą sztukę WAŻNEJ czasowo karty prepaid z WBK bądź Mbanku.
Karty najlepiej aby były zarejestrowane na fake dane.
Nie będą mi potrzebne do przelewów.

Cena za sztukę do ugadania.Płacę przelewem.

[Obrazek: 62412404417544717870.jpg]


RE: Karty prepaid WBK MBANK - adik7276 - 29-10-2017 23:25

Banki już wycofały się z kart prepaid i to dosyć dawno. Czy coś się zmieniło i ponownie się pojawiły?


RE: Karty prepaid WBK MBANK - TelegramGrzegorz - 29-10-2017 23:51

(29-10-2017 23:25)adik7276 napisał(a):  Banki już wycofały się z kart prepaid i to dosyć dawno. Czy coś się zmieniło i ponownie się pojawiły?

To wiem nie od dziś, są nadal do kupienia z prywatnych rąk od 80 do nawet 150 zł


RE: Karty prepaid WBK MBANK - marcel_kk - 30-10-2017 13:27

Banki wycofały ze sprzedaży te produkty z tym że sprzedane wcześniej karty
zachowują termin ważności (2 lata) a że było to dwa lata temu to właściwie
na rynku nie powinno być już ważnych kart preipad.


RE: Karty prepaid WBK MBANK - TelegramGrzegorz - 30-10-2017 13:37

(30-10-2017 13:27)marcel_kk napisał(a):  Banki wycofały ze sprzedaży te produkty z tym że sprzedane wcześniej karty
zachowują termin ważności (2 lata) a że było to dwa lata temu to właściwie
na rynku nie powinno być już ważnych kart preipad.

Jeszcze są, właśnie kupiłem kilka


RE: Karty prepaid WBK MBANK - brak - 30-10-2017 14:02

pewnie don wypelniania.ofert/zadań w serwisach ktore za to placą , mnie też by się przydała jakaś fale karta prepaid, bo.niektore zadania tego wymagają any zasubskrybowac, subskrybowałbym i bym nie odnawiał


RE: Karty prepaid WBK MBANK - TelegramGrzegorz - 30-10-2017 18:58

(30-10-2017 14:02)brak napisał(a):  pewnie don wypelniania.ofert/zadań w serwisach ktore za to placą , mnie też by się przydała jakaś fale karta prepaid, bo.niektore zadania tego wymagają any zasubskrybowac, subskrybowałbym i bym nie odnawiał

To mogę Ci odsprzedać 3 karty które są ważne do jutra Big Grin (nie używane do ww.celów)


RE: Karty prepaid WBK MBANK - lijon - 03-11-2017 10:05

Karty są dostępne i sam znam ich pewne źródełko z którego średnio mam jedną taką kartę w miesiącu Wink
Ich minus to krótki- kilku miesięczny okres ważności.
Ktoś zainteresowany kupnem?


Karty prepaid WBK MBANK - Majka - 05-11-2017 17:21

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.