Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 20 tys. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 20 tys. (/Temat-Inwestycja-20-tys-151917)

Strony: 1 2


Inwestycja 20 tys. - Bizon44 - 29-10-2017 18:19

Witam, mam do zainwestowania 20 tysięcy złotych, które udało mi się odłożyć z prowadzenia działalności w sezonie. Problem w tym, że nie do końca wiem w co zainwestować tak małe pieniądze. O ile w sezonie potrafiłem postawić budkę z pamiątkami i rzeczami plażowymi za 5 tysięcy (profit w 2 miesiące, 20 tysięcy), oraz foodtrucka z wędzonymi rybami za 35 tysięcy (profit w 4 miesiące 50 tysięcy), o tyle poza sezonem, w takim mieście jak moje raczej kolejna inwestycja odpada.
Chciałbym skupić się na czymś możliwie połączonym z funkcjonowaniem przez internet, tj. sprzedaż czegoś co na przykład sam mógłbym wyprodukować, lecz tutaj rynek jest na tyle duży, że trzeba nieźle się wstrzelić z trendem lub czymś co mógłbym robić przez internet, lecz z niedużym ryzykiem utraty inwestycji. Wiem, że jest multum stron na których ludzie tutaj zarabiają ale szczerze mówiąc jestem w tym kompletnie zielony i za nim znajdę sam coś co faktycznie działa, i jest dość "pewne" to szybciej dostanę odpowiedź tutaj, a przy okazji może ktoś podrzuci coś swojego.
Tak więc z góry dziękuje jeśli będzie ktoś tak uprzejmy i coś da od siebie Smile


RE: Inwestycja 20 tys. - thomasward - 29-10-2017 18:28

Ja bym poczytał co nieco o giełdzie i kupił po prostu akcje kilku różnych spółek, pakiety po 3.5-4k by zdywersyfikować portfel, trzy spółki z głównego parkietu, dwie z New Connect.


RE: Inwestycja 20 tys. - janbers - 29-10-2017 21:14

Skontaktuj się , skype janubers1 Podpowiem kilka dobrych rozwiązań [ sprawdzisz nawet osobiście ]


RE: Inwestycja 20 tys. - Xanter98 - 29-10-2017 21:22

Nie daj się namówić na złote biznesy, które praktycznie same przyniosą Ci zysk. Już kolega wyżej od HYIPów się dobiera do % z Twoich 20 tysięcy, pewnie na priv dostaniesz 10x więcej podobnych propozycji. Zajmij się tym co umiesz, jeżeli chcesz osiągnąć zysk bez dużego ryzyka. Sklep to bardzo dobry pomysł, możesz zawsze ściągać towar z chin albo poczytaj o dropshippingu.


RE: Inwestycja 20 tys. - Captain - 29-10-2017 22:51

Pod żadnym pozorem nie ładuj tych pieniędzy w żadne programy w internecie jeśli się na tym nie znasz. Aby zarobić w tego typu rzeczach trzeba się na tym bardzo dobrze znać bo inaczej łatwo stracić pieniądze.

Zajmij się tym czym się znasz. Dobrym pomysłem byłoby po prostu zaczekanie na kolejny sezon i wtedy zorganizowanie znowu czegoś, tym razem na większą skalę.


RE: Inwestycja 20 tys. - Bizon44 - 29-10-2017 23:21

To fakt, na programy nawet nie mam za wiele czasu, to samo tyczy się giełdy gdzie bez maklera nie wszedłbym w to, poza tym nie z takim kapitałem.
Jeśli chodzi o takie otwieranie sklepików to jasne, w tym sezonie chce otworzyć lodziarnie, żebym posiadał 3 stoiska w jednym punkcie a przy tym zarabiał po opłaceniu pracowników i podatków ~100 tysięcy. Niestety poza sezonem to jest 7 miesięcy niczego i chciałbym jakoś zagospodarować ten czas a przy okazji może i zwiększyć źródło przychodu którego właściwie przez najbliższy czas nie ma. W takim razie, co według was miałoby jakiś tam większy bądź mniejszy sens na rynku w sieci? Osobiście chciałem kombinować z tworzeniem przedmiotów z drewna połączonych z żywicą, lecz jak tak patrze to na samym facebooku multum reklam tym podobnych rzeczy Undecided


RE: Inwestycja 20 tys. - Lukasz5555 - 30-10-2017 10:03

Polecam giełdę, nawet nie musisz się na tym specjalnie znać, gdyż jest wiele darmowych sygnałów w internecie od doświadczonych traderów


RE: Inwestycja 20 tys. - anetaweiner - 30-10-2017 14:56

Giełda to dobre rozwiązanie, ale nie słuchaj gdy ktoś mówi, że nie musisz się na tym znać. Chyba, że Ci wszystko jedno czy zyskasz czy stracisz byle pieniądze pracowały.


RE: Inwestycja 20 tys. - Captain - 30-10-2017 15:09

(30-10-2017 10:03)Lukasz5555 napisał(a):  Polecam giełdę, nawet nie musisz się na tym specjalnie znać, gdyż jest wiele darmowych sygnałów w internecie od doświadczonych traderów

Musi się na tym znać. Choćby po to aby wiedzieć, że wciskasz kity. Nie można polegać na jakichś tam sygnałach od traderów. Gdyby to wystarczyło to masa ludzi zarabiałaby na giełdach i polecała sobie coraz to lepsze sygnały. A tymczasem większość traci.


RE: Inwestycja 20 tys. - osk4rr - 30-10-2017 21:33

(30-10-2017 15:09)Captain napisał(a):  
(30-10-2017 10:03)Lukasz5555 napisał(a):  Polecam giełdę, nawet nie musisz się na tym specjalnie znać, gdyż jest wiele darmowych sygnałów w internecie od doświadczonych traderów

Musi się na tym znać. Choćby po to aby wiedzieć, że wciskasz kity. Nie można polegać na jakichś tam sygnałach od traderów. Gdyby to wystarczyło to masa ludzi zarabiałaby na giełdach i polecała sobie coraz to lepsze sygnały. A tymczasem większość traci.

Dużo ludzi traci na giełdzie bo nie wie jak grać Smile
Może chodziło, że np nie musisz się znać na analizowaniu sygnałów. Tak jak w kryptowalutach nie musisz sie znać na nich a możesz grać na giełdzie i zarabiać.