Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek (/Temat-ExtensionInstaller-com-placa-za-instalacje-dodatkow-do-przegladarek-151916)

Strony: 1 2 3


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - cryptomoney000 - 11-11-2017 22:52

(11-11-2017 20:31)DonWestbam napisał(a):  Testowalem kilka dni i mi sie nie podoba Tongue Zaliczylibmi okolo 1/3 unikalnych wejsc w ich link.

dziwne u mnie wejsc wiecej niz pokazuja statystyki z google analytics...mozliwe ze masz duzo wejść z botow, i dlatego duzo ci nie zlicza.


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Adixx - 11-11-2017 23:07

Wrzuciłbyś jakieś potwierdzenie otrzymanej wypłaty wypłaty?


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - cryptomoney000 - 11-11-2017 23:19

nie bo jeszcze nie zlecilem pierwszej wyplaty, jak zlece i otrzymam a jestem pewny ze otrzymam bo serwis jest znanej marki ktora placi szybko i na czas...to wrzuce potwierdzenie..nie zlecam wyplat na 20 - 30 $ tylko troche wiecej.


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - $Kamil$ - 14-11-2017 23:52

wypłata po 1 dniu testów KLIK


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Assasinoo - 18-11-2017 21:37

/Problem rozwiązany, mogę w sumie polecić właściciela Smile


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Adixx - 19-11-2017 14:10

Czy tylko u mnie trochę przycinają na stawkach? Big Grin


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - adamak2k - 19-11-2017 14:29

Oferuje ktoś refback w Bitcoinach lub jakąś współpracę? Mam kilka dobrych pomysłów ;-)


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Assasinoo - 19-11-2017 14:36

(19-11-2017 14:10)Adixx napisał(a):  Czy tylko u mnie trochę przycinają na stawkach? Big Grin

To oczywiste, tam mają podane, że średnia stawka dla usa to 1,12 (wcześniej mieli 1,60), a ja przy kilkudziesięciu leadach z USA miałem średnią 0,8-0,9.


RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - Adixx - 19-11-2017 19:48

Pisałem do supportu głównie w sprawię stawek PL. Big Grin
Odpowiedź supportu:



RE: ExtensionInstaller.com - placa za instalacje dodatkow do przegladarek - maniek250 - 29-11-2017 13:32

Działa jeszcze ? bo program zamiast do wtyczki odsyła do programu z iphone Undecided