Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny dziennik o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny dziennik o opcjach binarnych (/Temat-Kolejny-dziennik-o-opcjach-binarnych-151870)

Strony: 1 2 3


Kolejny dziennik o opcjach binarnych - GERCZAK - 27-10-2017 17:52

Hej!

Po tytule wiecie już na czym zarabiam. W opcjach siedzę już ok. 8 miesięcy. Za sobą mam już pierwszy wyzerowany depozytXpokerface. Pieniądze jakie tam straciłem za pierwszym to 66$(właśnie dziś udało mi się to odrobić Big Grin), ale jakoś to mocno nie boli bo ok. 60$ było zarobione na Neobux i Clixsense .Trochę mnie to zniechęciło, ale nie na długo. Zacząłem więcej się uczyć tego jak porusza się cena, szukałem nowych strategii i w sumie skończyło się na tym, że teraz gram na prawie czystym wykresie.

Strategia jest bardzo prosta. Gram na odbicia od poziomów wsparcia i oporu. Jak to dokładniej wygląda a to już mówię. Na początek trzeba znaleźć odpowiedni wykres. Najlepiej jest kiedy cena znajduje się w konsolidacji. Znajduję taki wykres jednocześnie patrzę żeby miał zwroty min 85% i zaznaczam na nim kluczowe poziomy S/R.

Opcja na spadki :
-cena blisko poziomu oporu
-świeca jest wzrostowa
-czas wygaśnięcia 60 sekund
Opcja na wzrosty
- cena blisko poziomu wsparcia
-świeca jest spadkowa
- czas wygaśnięcia 60 sekund

Opcje otwieram zawsze sekundę przed zamknięciem. Można grać również podczas trendu tylko zależnie od trendu zagrywamy dla spadkowego tylko opcję na spadki i odwrotnie dla wzrostowego. Do grania podczas stagnacji polecam grę podczas sesji azjatyckiej( od 1:00 do 9:00) wtedy cena jest najbardziej podatna na odbicia. Na IQoption sensowne zwroty na poziomie 85% są już od godziny 5:00.
Po dwóch tygodniach grania z 10$ zrobiłem 80$ 2. Dla mnie jest to niezły wynik.
Skuteczność strategii nie powala bo to ok. 60%beka, ale granie z Martingalem(trochę zmodyfikowanym) pozwala na niezły zarobek. Opcji wygranych dziennie otwieram 10( tak wiem to overtrading Big Grin). Tyle zazwyczaj mam w mniej niż godzinę. Grę dzielę na rano od 5, gram z 30 min i po powrocie ze szkoły ok. 16 bądź 17 gram kolejne 30 min.

Mój cel? Jak na razie ciągła reinwestycja

Screen dla wiarygodności.


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Pierwszy post jest to teraz czekam na hejty JerkJerk


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - danoneksss - 28-10-2017 06:35

Będę śledził Wink
Dla mnie opcje to też ciekawy temat, ale na razie brak czasu, żeby ponownie w niej wejść...


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - xela94 - 28-10-2017 12:50

Czekałem na ten dziennik! Huh

Powiesz coś więcej na temat tego zmodyfikowanego Martingala? Wink))


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - GERCZAK - 28-10-2017 14:13

(28-10-2017 12:50)xela94 napisał(a):  Czekałem na ten dziennik! Huh

Powiesz coś więcej na temat tego zmodyfikowanego Martingala? Wink))

Gram z limitami. To znaczy, że jak gram za 1$(jak za 2$) to jeśli przegram stawiam kolejno
2$,4$
4,4$, 8,8
9,1$, 18,2 - zazwyczaj gram do tego poziomu
20$, 40$

więc jeśli przegram 4 razy z rzędu to tracę 16,5. Przy moim obecnym depozycie mógłbym zagrywać za ok 5$ czego nie robię i odradzam bo jeśli przegram tracę cały depozyt.
Ja gram za 2$ przy dziesięciu pozycjach dziennie daje to ok. 15$ zysku. A jak obliczam za ile mogę grać? Załóżmy, że mam wpłacone 1650$
I dzielę to przez 16,5 1650/16,5=100 za tylę mogę zagrać, ale jeśli przegram 4 razy z rzędu tracę 1650$. Dlatego wynik z dzielenia dzielę dodatkowo przez 4 więc wychodzi mi że mogę zagrywać za 25 dolarów i jeśli przegram to tracę 412,5$ zostaje mi u brokera 1237,5 ponownie dzielę to przez 16,5 oraz 4 i wychodzi że mogę zagrywać za 18,75 itd.


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - xela94 - 28-10-2017 16:22

W takim można przyjąć że grasz 1% kapitału?

Często zdarza Ci się czarna seria?Jerk2


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - Zaperr44 - 28-10-2017 23:00

Powodzenia życzę Big Grin Ja tak samo wyzerowałem depozyt, ale przedtem zdążyłem wypłacić to co wpłaciłem więc takie zero ale na plusie Tongue


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - GERCZAK - 29-10-2017 09:31

(28-10-2017 16:22)xela94 napisał(a):  W takim można przyjąć że grasz 1% kapitału?

Często zdarza Ci się czarna seria?Jerk2

No nie można. Gdybym grał 1% kapitału to musiałbym zagrywać za 0,8$ i grać cały czas tą stawkę. W Matingale zwiększam stawkę co każdą przegraną.

W przeciągu dwóch tygodni grania i otwierania 10 pozycji dziennie wychodzi mi 140 wygranych opcji. Na te 140 dwa razy przegrałem cztery razy z rzędu. Za pierwszym razem nie trzymałem się strategii no i przegarłem, a za drugim razem były 4 przegrane, ale postawiłem jeszcze raz za 20$ i opcja weszła(zaryzykowałem tak bo był to naprawdę silny opór, a świece były coraz mniejsze)


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - GERCZAK - 30-10-2017 18:01

No to pierwszy dzień dzienniczka zaczynam z wielkim hukiem.

z 95,57$ zjechałem do 22,57$ facepalm

Oto lista moich zagrań.
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

A to wykres na którym się przejechałem

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Widać, że rynek się wyłamał no trudno tego nie byłem w stanie przewidzieć. Bardziej boli mnie to że zagrałem jeszcze raz niepotrzebnie za 40 dolarów.

Wnioski:

Muszę popracować nad psychiką. Strategia sama w sobie jest ok, a straty są częścią opcji binarnych. Ja natomiast za bardzo skupiam się na zarobku w skali dnia. Nie trzymałem się też tego żeby grać rano i po południu. Tylko dlatego, że rano nie było prądu, postanowiłem, że i tak zagram 10 opcji jak wrócę ze szkoły. Podjarałem się serią wygranych i zrobiłem się zbyt pewny siebie czego konsekwencją była zbyt duża strata.

Co dalej?

Dałem sobię trochę czasu żeby ochłonąć i stwierdziłem że do końca tego roku nie będę zwiększał stawki na zagranie. Potrzebuję więcej doświadczenia żeby grać za większe kwoty. I jutro gramy dalej Big GrinBig Grin


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - GERCZAK - 31-10-2017 16:47

Dzisiejszy dzień był bardzo dobry.
Skuteczność 90%Huh
Liczba zagrań z zyskiem 9
Liczba zagrań "na zero" 1
Liczba zagrań z stratą 0
Zarobione pieniądze 8,59$
Depozyt 31,16$

Strzałka wskazuje kierunek zagrania na 60 sekund.

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

W tym zagraniu na którym wyszedłem na zero świeca w ostatniej sekundzie zawróciła. Dlatego następne zagranie jest już za 2$


RE: Kolejny dziennik o opcjach binarnych - wrzochal11 - 31-10-2017 20:48

No to ładnie wychodzisz na tym.
Bo matematycznie (statystycznie) większość pieniędzy musi zostać przegranych Smile