Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura za Bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Emerytura za Bitcoin (/Temat-Emerytura-za-Bitcoin-151858)

Strony: 1 2


Emerytura za Bitcoin - DanielKępa - 27-10-2017 08:22

Witam

Postanowiłem przygotować coś na zasadzie długoterminowej inwestycji. Polegać to ma na odkładaniu pewnej co miesięcznej sumy pieniędzy w Bitcoina i trzymanie tego na baaardzo długi okres czasu. Stąd emerytura Smile

Zapraszam do obejrzenia pierwszego materiału:
=>



Proszę o komentarze Smile

Pozdrawiam


RE: Emerytura za Bitcoin - fusek - 27-10-2017 09:03

Nie odplil mi sie filmik; ale zamysl masz taki zeby kupowac krypto i czekac 40 lat do emerytury i z tego zyc tak?

Krypto to banka ktora na pewno wkoncu pierdzielnieWink


RE: Emerytura za Bitcoin - DanielKępa - 27-10-2017 09:12

U mnie działa... Spróbuj raz jeszcze lub wpisz w YT "Emerytura za Bitcoin".
Zamysł jest taki, ale nie wiem jak długo potrwa ta inwestycja. Będę w razie potrzeby dostosowywał się do rynku.

Nie koniecznie zgodzę się z tezą bańki... Niektóre krypto są mega przewartościowane,
ale niektóre za 10 lat mogą być pełnoprawnymi walutami do płacenia na świecie.
Przykład: Bitcoin w Japonii.


RE: Emerytura za Bitcoin - bitcoiner - 27-10-2017 19:15

Krypto są aktualnie ignorowane przez większość rządów. Za X-XX lat ich używanie zostanie zdelegalizowane, co jest chyba oczywiste. Do emerytury korzystanie z kryptowalut, które nie będą nadzorowane będzie penalizowane.


RE: Emerytura za Bitcoin - DanielKępa - 27-10-2017 19:16

Nie do końca jest to pewne. To spekulowanie, takie samo jak na giełdzie kryptowalut Wink


RE: Emerytura za Bitcoin - star4x5 - 28-10-2017 06:59

Ciekawy temat z tą emeryturką. Ja troszeczkę zainwestowałem w kopalnie i mi wpada 200 zł co 10 dni Wink i moźnaby odkładać z tego do puli emeryturki.


RE: Emerytura za Bitcoin - DanielKępa - 28-10-2017 08:39

Zapraszam Smile
Chcialem wymyslec wlasnie cos w miare oryginalnego co dodatkowo mozna pokazac w formie takiego projektu w Internecie.


RE: Emerytura za Bitcoin - empetrzy - 05-11-2017 19:12

Pomysł bardzo ciekawy. Jeżeli te comiesięczne dokładanie do bitcoina nie nadwyręża Twojego budżetu, to jest to jak najbardziej ok. Nawet jeżeli bańka pęknie to tego nie odczujesz, bo nie jest to inwestycja obarczona jakimkolwiek ryzykiem.


RE: Emerytura za Bitcoin - DanielKępa - 05-11-2017 20:24

Nie obciaza Smile Mysle nawet, ze jezeli chodzi o BTC to ciezko bedzie mowic o „pekaniu”, ale moge sie mylic Wink


RE: Emerytura za Bitcoin - Darven - 05-11-2017 21:03

Pamiętaj że btc równie dobrze może jebnąć i nigdy nie wstać. Były w historii btc już trzy bańki.

Oczywiście btc cały czas rosnie, ma tak wielki potencjał że kryptowaluty już nigdy nie znikną, ale równie dobrze btc może oddać pałeczkei innym kryptowalutom.