Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa (/Temat-Pochwal-sie-swoim-najlepszym-cytatem-i-zgarnij-ksiazke-Thonego-Robbinsa-151822)

Strony: 1 2


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - trybulski - 30-10-2017 10:02

Możemy cytować kogoś lub siebie samego. Warunek musi być jeden: cytat musi dotyczyć e-biznesu.


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - trybulski - 06-11-2017 10:44

Mam już swoich faworytów Smile Ale jeszcze nic straconego. Zapraszam do udziału, nagrody czekają Smile

Przepraszam za post pod postem: nie wiem jak się usuwa ten drugi pod spodem.


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - Pablo1878 - 06-11-2017 12:08

Skoro zwycięzce konkursu już znamy to ja wrzucę jednej z moim ulubionych cytatów. Smile

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail Better" - Samuel Beckett

Cytat wg. mnie bardziej pasuje do sportu jednak w e-biznesie też znajdzie swoje zastosowanie. Nie ważne, że odnosisz porażki. Ważne jest to czy wyciągasz z nich wnioski i czy następna porażka będzie znacznie lepsza od poprzedniej. Smile


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - trybulski - 06-11-2017 13:41

Kto zna zwycięzcę bo ja jeszcze nie znam Smile
Zawsze mogą pojawić się posty, które przebiją wszystko.
I na to właśnie czekam. Bo konkurs jeszcze trwa Tongue


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - Roser17 - 07-11-2017 16:53

Pieniądze szczęścia nie dają ale spróbuj wykarmić rodzinę samą miłością!

Chole***e prawdziwe i zarazem smutne ze bez pieniędzy ani rusz

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - trybulski - 12-11-2017 16:50

Jedną z dwóch wymienionych w pierwszym poście nagród wygrałby Roser17 gdyby nie to, że nie spełnił jednego z wymogów, nie dając plusika - reputa. Jednak dla Ciebie @[Roser17] mam w związku z tym nagrodę pocieszenia, również książkową. Odezwij się do mnie na PW: ustalimy szczegóły Smile

I kto powiedział, że ostatni mają najgorzej? Niby często tak - bo pierwsi mają najlepiej - ale nie koniecznie w tym przypadku.

Wracając do tematu. @[TakieŻycie] za inwencje twórczą zgarnia jedną nagrodę: "125 pytań na temat e-BIZNESU do Piotra Majewskiego." Poproszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

No i nagroda na koniec najbardziej ekskluzywna: "Thony Robbins: Mistrzowska Gra." wędruje do @[Pawlak093] (poproszę o kontakt) za cytat:

Będę najtwardszym twardzielem i najsprytniejszym spryciarzem! Ale mój majątek zarobię uczciwie!


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - TakieŻycie - 12-11-2017 17:49

Dziekuje bardzo Wink


RE: Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - Roser17 - 12-11-2017 23:35

Dzięki

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


Pochwal się swoim najlepszym cytatem i zgarnij książkę Thonego Robbinsa - Hybrid1990 - 13-11-2017 18:07

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.