Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować? (/Temat-W-co-zainwestowac-151815)

Strony: 1 2 3 4


RE: W co zainwestować? - Xanter98 - 05-12-2017 21:22

Czemu on jeszcze jest na tym forum? Ciekawe czy ktos juz sie nabral na te jego super inwestycje.


RE: W co zainwestować? - jandrea - 11-12-2017 16:12

Myślałeś o cloud miningu?


RE: W co zainwestować? - Xanter98 - 11-12-2017 17:39

(11-12-2017 16:12)jandrea napisał(a):  Myślałeś o cloud miningu?

Każdy kto "pomyślał" raczej w to nie wejdzie Wink


RE: W co zainwestować? - jandrea - 22-12-2017 17:22

(11-12-2017 17:39)Xanter98 napisał(a):  
(11-12-2017 16:12)jandrea napisał(a):  Myślałeś o cloud miningu?

Każdy kto "pomyślał" raczej w to nie wejdzie Wink

Jak znajdziesz dobry i wypłacalny program to wcale nie jest takie głupie (;


RE: W co zainwestować? - mahuzz - 22-12-2017 22:12

(22-12-2017 17:22)jandrea napisał(a):  
(11-12-2017 17:39)Xanter98 napisał(a):  
(11-12-2017 16:12)jandrea napisał(a):  Myślałeś o cloud miningu?

Każdy kto "pomyślał" raczej w to nie wejdzie Wink

Jak znajdziesz dobry i wypłacalny program to wcale nie jest takie głupie (;

Cloud Mining nigdy się nie opłacał i dalej się nie opłaca, a zarabia na nim tylko własciciel. Nie wiem czemu się tak tego uwziąłeś.


RE: W co zainwestować? - JaśnieD - 27-02-2018 10:09

Bezpieczna inwestycja, polecam.


RE: W co zainwestować? - marek505 - 05-03-2018 03:59

Jest wiele sposobów na pomożenie kapitału ja z wielu z nich korzystam. Głównie związane z kryptowalutami - dywidendy, kopanie, udziały itd. ale też ostatnio ostro szukam czegoś alternatywnego jak żywność ekologiczna itd.

inwestowanie na giełdzie:

spekulacja, inwestowanie długoterminowe, inwestycja w startupy- ICO

inwestowanie w mining PoW lub Pos:

PoW:

zakup własnej koparki do domu - tutaj najlepiej gpu postawioną na RX albo AMD, bo Antminer bardzo hałasuje.

Alokacja własnej lub kupionej koparki w kopalni - stawiamy koparkę, a urobek idzie na nasz wallet. Płacimy tylko utrzymani i obsługę.

Zakup koparki w kopalni - jest kilka takich możliwości w Polsce i także są różne progi wejścia w inwestycje

Zakup udziałów w kopalni - tutaj można zacząć od względnie małych kwot

Zakup mocy wydobywczej w kopalni - polega głownie na wykupie mocy obliczeniowej w sprawdzonych miejscach

PoS:

Kupujemy dane krypto wrzucamy na wallet i dostajemy coiny za prowadzenie noda czyli połączenia sieciowego

Dywidenda:

Tutaj dostajemy jakąś inna kryptowalutę w zamian za trzymanie na portfelu np

Neo - dostajesz Gas
Taas - dostajesz Eth.

Pozdrawiam.


RE: W co zainwestować? - lew23 - 06-03-2018 13:57

Cześć ja bym ci polecał co miesiąc kupować srebro I złoto fizyczne w monetach 999. Przeczytaj mòj co pisałem o zlocie I srebrze. To jest inwestycja długoterminowa, ale bardzo bezpieczna, a wszystkie inwestycje w bankach, gieldy, czy kryptowaluty nie dadzą ci takiego bezpieczeństwa. Polecam również przeczytać książkę jak inwestować w złoto I srebro Michaela Maloneya, książka już troche lat ma, ale to co on przedstawia w tej książce jeszcze się nie wydarzyło, ale może to niedługo wystąpić.


W co zainwestować? - giemza241 - 14-08-2018 02:32

Osobiście też jestem za futureadpro. Inwestowaniem wcześniej na forex ale na razie dałem sobie spokój. Ciągle nerwy i analizowanie wykresów, a dziewczyna nie była zadowolona, że myślami jestem dalej przy świecach. Myślę, że warto sprawdzić z czym to się je i jak się sprawy mają. Osobiście oferuje dla każdego zwrot wszystkich moich prowizji 8% dopóki nie wyjdziecie na prosto. Mi nikt nie pomagał. Nie będę zostawiał refa, jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do PW Wink
Każdemu kto się stara życzę sukcesów Big Grin

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


RE: W co zainwestować? - EfectiveWork - 14-08-2018 09:31

Moim skromnym zdaniem jeżeli chcemy zainwestować pieniądze musimy koniecznie się zastanowić w czym jesteśmy mocni, albo w czym chcielibyśmy być mocni. Już nie pierwszy raz będę przestrzegał przed hyipami, ale zawsze będę to robił. Opcji inwestycji jest naprawdę bardzo dużo i z pewnością każdy znajdzie coś pod siebie od forexa pod CPA,PPI. Różnorodność na dzisiejsze czasy jest bardzo duża, jednak musimy pamiętać o tym, że aby zarobić nie wystarczy tylko zainwestować ale również wykazać się ciężką pracą i kreatywnością.