Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować? (/Temat-W-co-zainwestowac-151815)

Strony: 1 2 3 4


W co zainwestować? - MaxMoney - 25-10-2017 15:06

Witam, trochę odszedłem od tematu inwestycji także nie wiem na czym obecnie najlepiej można wyjść %.

Mam do dyspozycji na początek hmm 3tyś zł, tak żebym w razie straty tego nie odczuł za bardzo.

Oczywiście Forex odpada, nie chce mi się uczyć tego kilka lat, żeby potem zarabiać kilka % i się męczyć z tym.
GPW również odpada ponieważ za mały kapitał początkowy.
Strona www - myślę że 3tyś zł na stronę to za mało, o ile samą stronę udało by się zrobić, o tyle na marketing już by nie starczyło.

kryptowaluty - obecnie coraz cięższy temat, o ile rok czy dwa temu wszystko było zielone i nie było problemów, o tyle teraz co chwile forki, jakieś lipne krypto itd.
Mam dużo kasy wsadzone w SIA, FoldingCoin i DGB niestety... czekam, może za rok się odbije i chociaż wyjdę na zero Tongue

Może zająć się kopaniem kryptowalut? zainwestować w jakiś sprzęt, postarać się o dofinansowanie na koparkę itd.? tylko że w kopaniu jestem zielony niestety. Wiem tylko, że ze zwykłym komputerem nie ma co nawet się za to brać, bo za prąd więcej zapłacę niż zarobie.

RevShare? MLM? Cokolwiek? Mam otwarty umysł, szukam nowych pomysłów ale niestety obecnie coraz ciężej o dobry pomysł. Dawniej to się zarabiało na krypto i uploadingu dużą kasę, większość użytkowników internetu wtedy była zielona i każdy pobierał co leciało, a obecnie to jest coraz gorzej :/

Macie coś do polecenia, w co można włożyć 3k? Jak ktoś chce to z chęcią zarejestruje się z reflinka, zostanę podopiecznym, podejmę współpracę itd. jeśli nie chcesz pisać tutaj publicznie to pisz pw.


Ps. Jeśli ktoś jest zainteresowany to posiadam stronkę z skrzynkami do cs:go, jednak nie mam pomysłu jak ją rozreklamować, za jakieś pomysły, pomoc, współpracę, oczywiście % będzie dla tej osoby z dochodów.
Posiadam także dosyć dobrze pozycjonowaną stronę o uwodzeniu kobiet, jednak mimo pozycji strona świeci pustkami, jeśli ktoś też ma jakiś pomysł to z chęcią skorzystam i podzielę się zyskiem.


RE: W co zainwestować? - znikad - 25-10-2017 15:10

Tez posiadam te coiny. Stosunkowo bezpieczna dalej wydaję mi dalej propozycja futureadpro lub bitclub. Super kokosow nie ma ale wmiare spokojny sen jest Wink

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


RE: W co zainwestować? - Captain - 25-10-2017 19:42

Zajrzyj tutaj. Temat co prawda dawno nie aktywny, ale mam znajomego który wciąż tam inwestuje i wypłaca, więc póki co wciąż tam wszystko działa, a program wypłacalny.

http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-w-buxa-Ryzyko-duzo-mniejsze-niz-revshare-139693?highlight=scarlett


RE: W co zainwestować? - Xanter98 - 26-10-2017 00:09

W siebie, swój projekt, swój pomysł...


RE: W co zainwestować? - miprat - 26-10-2017 15:20

Oczywiście, że najlepiej we własny projekt, lecz jeżeli szukasz firmy, lub możliwości na inwestycję swojej kasy napisz do mnie wiadomość, postaram się pomóc Smile


RE: W co zainwestować? - Dzipsiok87 - 01-11-2017 12:32

Ostatnio platformy do mnożenia kasy się mocno wykruszyły. Trzeba odpowiednio weryfikować wszystkie firmy, z którymi się współpracuje. Ciężko coś doradzić ponieważ 3 tyś zł bez marketingu to na prawdę mało i zanim to pomnożysz to potrwa wieki. Natomiast jeżeli masz jakieś doświadczenie albo chcesz je zdobyć to już inaczej to będzie wyglądało. Grunt to żebyś nie wegetował i nie czekał aż kasa zrobi kasę tylko dodatkowo pracował.

Jak chcesz odezwij się - nic nie gwarantuje, ale może coś podpowiem.


RE: W co zainwestować? - Infkomp - 01-11-2017 16:48

W aplikacje na andorida.


RE: W co zainwestować? - wojtt - 12-11-2017 17:31

Jeżeli chodzi o kopanie, to ja mogę ci polecić Rockwall Investmens. Też byłem zielony na początku ale CEO są polakami i jak masz z czymś problem to możesz do nich śmiało napisać, odpowiadają na wszystkie pytania. Ja aktualnie kopię tam ethereum


RE: W co zainwestować? - star4x5 - 12-11-2017 17:34

wojtt i ile zł zainwestowałeś na tej stronie ? I ile na miesiąc da się wykopać ?


RE: W co zainwestować? - osk4rr - 13-11-2017 14:16

Zdecydowanie kryptowaluty. W każdej dziedzinie musisz się uczyć, nie ma czegoś takiego, że bez nauki coś zakładasz i masz kasę Smile
A w krypto 2-3 miesiące i potem już lecisz, a na początku możesz sobie zainwestować w dobrą grupę z sygnałami i jazda.