Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate (/Temat-CashMiner-Crypto-Morning-Aplikacja-tworcow-CashPirate-151766)

Strony: 1 2 3


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - jacektw - 03-11-2017 18:37

panowie mam ok 5 telefonów z androidem takich słabszych jakieś 2 rdzenie 1 gb ramu warto się w to bawić czy więcej na prąd pójdzie ?

Edit. Jaki wallet polecacie na tą walute


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 03-11-2017 20:02

Czy się opłaci to sam musisz sprawdzić.
A co do portfela to normalnie dostajemy coin'y, które wymieniamy na paypal'a.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 10-11-2017 10:39

Nie wiem czy to ma znaczenie ale Moreno urosło o jakieś 40USD odkąd znalazłem apke więc może teraz dostaje się już więcej coinów albo będzie się dostawać więcej za pewien czas i aplikacja zrobi się opłacalna


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - adi_hq - 18-11-2017 18:40

Kilka emulatorów na PC i coś takiego może ? Mi na dość mocnym PC kopie 9H/s ktoś coś ogarnia ?


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - TheVizel - 10-12-2017 14:29

Działa to jeszcze?


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - xDomin1337 - 10-12-2017 18:15

można kopać na dwóch urządzeniach na raz?


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Lukson2 - 29-12-2017 19:10

da sie kopać na laptopie?