Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate (/Temat-CashMiner-Crypto-Morning-Aplikacja-tworcow-CashPirate-151766)

Strony: 1 2 3


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 25-10-2017 19:17

Faktycznie, masz rację, dopiero po podłączeniu do ładowania zaczyna to działać.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - krychap - 25-10-2017 21:00

Zainstalowałem z ref. Smartfon pod ładowarka ale i tak nie kopie . Dlaczego ?
Dora zaczęło kopac.

Mam pytanko ile macie hashrate? Bo ja mam cały czas 9,6H/s


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - kolo33 - 26-10-2017 10:46

U mnie też zaczął kopać po podłączeniu do ładowarki. No ale to trochę obciąża. Można odczuć, że się delikatnie bardziej nagrzewa. Dochodzi mi do 16H/s na 8 rdzeniowym fonie... ale i tak w większości jak sprawdzę to nie jest więcej niż 10...

Według FAQ, program używa nie używanej mocy CPU i płaci za poprawny "valid" hash. Z tego co tu jeszcze pisze to nie obciąża zbytnio baterii, bo sprawdza procent naładowania gdy jest odłączony i szybkość ładowania gdy podłączony.

Jednak cytując: na słabych urządzeniach 2k15 można uzyskać 700 coins na miesiąc....
No a na średnich i lepszych "aż do" 2500 coins na miesiąc.

Podsumowując: Nawet na lepszych urządzeniach można uzyskać tylko 2,5$ w ciągu całego miesiąca. No i znając życie jeszcze odetnę od tego prowizje Big Grin No ale to jest tylko FAQ, a faktycznie jakie są tego osiągi trzeba sprawdzić samemu.

Nigdzie nie pisze jaki jest przelicznik valid na coins. No, a ja się nie znam na kopaniu kryptowalut. Przez kilkanaście minut nabiło mi tego 178, ale nic nie przeliczyło na coins nawet w pending (oczekujące).


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 26-10-2017 16:28

Ja niby średnio mam 10, ale jak mam wyłączony ekran to mam wtedy po 30. Ogólnie to najlepiej zostawić aplikacje na noc i zobaczyć ile prze ten czas uzbiera, wtedy można obliczyć ile mniej więcej zajmie uzbieranie do wypłaty.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - krychap - 26-10-2017 16:36

Mam tę 9 na procesorze 8 rdzeniowym i 3 GB ram.
Więc to i tak malo ..


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Adam05 - 26-10-2017 22:46

Jedynie ma to jakiś sens przy posiadaniu kilku smartfonów.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - kolo33 - 27-10-2017 06:25

Okazało się, że apka kopie najlepiej jak ekran jest wyłączony. Wtedy idzie po 33.

.... Jednak po 5h nabiło 1.1k valid shares (wczoraj) , no a do dzisiaj nie dodało żadnych punków. Powiedział bym, że SCAM ale jeszcze będę sprawdzał czy coś dodało. Mimo wszystko szkoda mi fona.

Jeśli się bawić w crypto to już lepiej zainstalować na PC program MinerGate (możecie napisać na PW to pomogę jak z niego korzystać i dam reflink). Przy słabym PC nie zarobimy dużo hajsu, ale można obrać inną strategię.. Ja w większości używam PC tylko do neta a mam 4 rdzenie, dosyć słaby procek to na 2 wyciąga te niecałe 30H/s . No ale nie obciąży mi to bardzo PC (mam dobre chłodzenie i temperatura prawie, że nie drgnie). Przez te powiedzmy 4h dziennie w trakcie korzystania to może sobie trochę pokopać jakiejś waluty co łatwo wykopać np. ByteCoin. No i kisić to na koncie nie wiem przez pół roku. Myślę że szanse jakiegoś zarobku są, ponieważ tych śmieciowych walut jest kilka. Na pewno większa szansa za zarobek niż z tej apki. Skąd wiecie, że za pół roku cena nie będzie 4x tyle?

Tak było z bitcoinem, przecież to też kiedyś był śmieciowy coin.
Pamiętam jak kolega miał tego tysiące i zamieniał na kasę, pluł sobie w gardło za około rok później, bo by na tym miał setki tysięcy. Szansa na taki wzrost jest mała, ale na wzrost o 10x co i tak daje fajne rezultaty to jest całkiem duża według mnie.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - xXxPiciaxXx - 30-10-2017 11:16

mam oneplus 5 z 8gb ramu tj. prawdopodobnie najszybszy telefon jaki wyprodukowano a zbiera zaledwie 22...


@edit podskoczyło do 48H/s ale aplikacja sama się wyłącza a nieghdzie nie widze dodanych monet czy też punków


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - timeto - 01-11-2017 22:03

Można coś na tym sensownie zarobić?


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - nitronix - 02-11-2017 20:00

Zainstalowałem na dwóch telefonach, i zaczęło kopać odrazu, bez żadnych problemów (podłączone do ładowania, wyłączone oszczędzanie baterii)

Razem 20 H/s, jak wykopie minimalną stawke to dam znać czy wypłaca

Odpuszczam sobie, aplikacja stopuje po zgaśnięciu ekranu, odpuszczam sobie