Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate (/Temat-CashMiner-Crypto-Morning-Aplikacja-tworcow-CashPirate-151766)

Strony: 1 2 3


CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 23-10-2017 16:49

Powstawała niedawno nowa aplikacja od ayeT-Studios, która wyglądem zbytnio się nie różni od popularnego CashPirate'a, ale inaczej działa. Aplikacja kopię krypotowalute o nazwie Monero (XMR) za pomocą mocy obliczeniowej smartfona. Do kopania można wykorzystywać kilka urządzeń na raz, wystarczy się zalogować na drugim urządzeniu na to samo konto.
Wypłata standardowo od 2500 coinów na 2,5USD na paypal'a.
Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ayet.cashminer
Kod polecający (który nie wiem co daje ale jest): GNFXQE


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mix124 - 23-10-2017 17:04

tylko android?


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 23-10-2017 17:49

Obawiam się że nie.
Dodam jeszcze, że na początku aplikacja nie chciała kopać, jednak z czasem zaczęła działać, chociaż nic nie zmieniałem.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mix124 - 23-10-2017 17:53

a coś na WP bo leżą mi dwa nieużywane? Big Grin


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - MaxMoney - 25-10-2017 12:32

(23-10-2017 17:49)mololel napisał(a):  Obawiam się że nie.
Dodam jeszcze, że na początku aplikacja nie chciała kopać, jednak z czasem zaczęła działać, chociaż nic nie zmieniałem.

Czy pisało Ci "Miner Status (background paused)?

Bo mi tak wyskakuje i nie chce kopać.
Dodam że wyłączyłem wszelkie oszczędzanie baterii itd. (czyli w domyśle aplikacje które mogłyby blokować CashMiner)

Mam nadzieje że mi też zacznie kopać.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - lordas - 25-10-2017 14:10

W ile da sie zarobic te 2.5 dolara


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - kolo33 - 25-10-2017 14:25

Kod daje 250 coinsów dla zapisującego i 10% zarobków dla tego od kogo się zapisał. Odpaliłem, bo mam dosyć mocnego fona. Jak na razie nawet nie zaczął kopać xd


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - mololel - 25-10-2017 14:39

Miałem dokładnie tak samo, że na początku nic nie kopało, nie wiem może muszą przygotować portfel na który będzie dane konto kopać czy coś, ale po jakiś 2 godzinach wszystko zaczęło samo z siebie działać.

Ewentualnie serwery padły, bo faktycznie teraz i mi nie działa, chociaż wczoraj wszystko było ok.


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - Krashai - 25-10-2017 14:52

U mnie również nic nie chciało kopać. Zaczęło po około 5 godzinach w moim przypadku Big Grin


RE: CashMiner - Crypto Morning - Aplikacja twórców CashPirate - MaxMoney - 25-10-2017 19:03

Miałem ok 20% baterii w tele próbując to uruchomić i cały czas nic, okazało się że dopiero jak podłączyłem tele do ładowania to się automatycznie uruchomiło kopanie Huh

Czyli może po prostu aplikacja nie kopie jeśli tele ma poniżej ileś tam % naładowania baterii?

Ale rada dla tych co im nie chce działać, podepnijcie tele do ładowania i sprawdźcie, u mnie zadziałało, a jak odepnę od ładowarki to przestaje kopać xD