Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co o tym sądzicie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co o tym sądzicie (/Temat-Co-o-tym-sadzicie-151742)



Co o tym sądzicie - Bobi2k17 - 22-10-2017 17:11

Witam, posiadam fanpage motoryzacyjny który ma ponad 70 tys. Polubień i postanowiłem zawsze dodawać do jakiegoś zdjęcia link do wniosku YouCanDrive Ubezpieczenie samochodui od pięciu dni uzbierałem 150 wysłanych wniosków.

Czy waszym zdaniem to przyniesie jakiekolwiek zysk czy lepiej przenieść się na reklamowanie sklepów z częściami do aut?


RE: Co o tym sądzicie - Fr0shArczi - 22-10-2017 17:44

Zawsze możesz dołączyć do jakiegoś programu, którego reklamy będziesz umieszczał na FanPage'u Wink


RE: Co o tym sądzicie - rachman - 22-10-2017 19:49

150 wniosków w 5 dni? To dobry wynik. Jak liczba wniosków zacznie spadać to dodaj inne reklamy. Póki wpadają masz czas na wyszukanie dobrego programu z częściami.


Co o tym sądzicie - mahuzz - 23-10-2017 06:35

A może załóż własny sklep? Chociażby na bazie dropshippingu? Jest z tym więcej cackania się, ale warto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co o tym sądzicie - rachman - 23-10-2017 14:32

Sklep? No to może też bez cackania zrobić pseudo sklep - osobna strona z produktami - opisy, zdjęcia z programów partnerskich, klient klika np. zobacz/przejdź do sklepu i przenosi go poprzez ref na stronę sklepu Wink Taki katalog produktów...


RE: Co o tym sądzicie - mysc - 23-10-2017 15:34

Ciężko mi powiedzieć co jest lepsze.. ale tak jak napisał rachman, 150 wniosków to bardzo dobry wynik - także dopóki pojawiają się leady, to działaj Smile Oprócz części, możesz spróbować też z jazdami próbnymi Smile Możesz też uderzać bezpośrednio do firm związanych z motoryzacją i proponować im zakup reklam na Twoim FP (np. post podiweszony na 48h / tydzień / miesiąc, itd.).


RE: Co o tym sądzicie - rachman - 23-10-2017 18:38

Też nie wiem co lepsze. Sklep wymaga więcej zaangażowania a katalog daje mniejszą kasę. Zależy co kto lubi i na ile ma czasu myślę Wink