Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu (/Temat-Bez-Spiny-Mala-Lyzeczka-do-Przodu-151738)

Strony: 1 2 3


Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - wilksystemu - 22-10-2017 17:49

Witam!
Na imię mam Marcin i postanowiłem prowadzić dziennik o swoich finansowych zarobkach. Jakiś czas temu prowadziłem dziennik, zanim wpadłem sidła revshare. Dzisiaj postanowiłem otworzyć dziennik bardziej dla zmotywowania siebie. Nie będę reklamował revy czy hype z wyjątkiem programów jak ClixSense i NeoBux i platformy oparte na Blockchain, do których postanowiłem wrócić i pokazać, że można zarobić od zera. Swoje wszystkie zarobki będę przerzucał, na kryptowaluty gdzie będę budował portfel, z czasem powiększał.

Zacząłem już sprawdzanie, czy idzie jak dawniej. Efekty takie, że w ClixSense nastąpiła wypłata i 12.33$. NeoBux zrobiłem błąd i będę musiał się męczyć, dopóki nie wykupie upgrade. Z Payzy przerzuciłem pieniądze na Bitcoina i czekam, aż się pojawią na BitBayu. Być może nie wszyscy wiedzą Payza ma możliwość przelewania na Bitcoina i 40 innych kryptowalut a pogłoski chodzą, że BitBay w przyszłości ma wprowadzić możliwość wpłaty przez Payze.
[Obrazek: JPEG197.jpg][Obrazek: JPEG199.jpg]

Ciekawą jest nowo powstała platforma, na której można zarabiać na pisaniu ciekawych artykułów. Platforma działa na Blockchain, gdzie główną walutą przetargową jest SBD i Steem. Wystarczy pisać swoje posty o pasji lub o nowościach cokolwiek i zbierać profity a walutę można sprzedać na Bittrex. Platforma jest oparta na zasadzie WordPress, a już niebawem powstanie kopia Integram. Moja rada nie wstawiać ref linków grozi to banem.Rejestracja do programu trwa od 4 do 10 dni.

Na czym będę dorabiał.


Poniżej zamieszczam reflinki:

ClixSense
NeoBux

[align=center][b]STAN OBECNY

ClixSense- 7,03$
NeoBux- 0,52$
Kryptowaluta
Bitcoin - 0.00093580 wartość 5,49$
Steem - 0
SBD-0

Powodzeni i pozdrawiam...


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - Fr0shArczi - 22-10-2017 18:33

No proszę, dawno nie widziałem takiego wylewu nowych dzienników jednego dnia Big Grin

Będę obserwował, powodzenia Big Grin


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - wilksystemu - 22-10-2017 19:21

Cool


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - jackbriggs - 23-10-2017 07:35

Popraw trochę ortografię, pozdro!


Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - tomek7912 - 23-10-2017 08:43

Powodzenia. Pierwsze słysze z tą payzą, ciekawa sprawa Smile


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - wilksystemu - 23-10-2017 18:15

Nic się praktycznie nie zmienia. Postanowiłem wejść w jeden program jest dosyć lubiany przez niektórych i zastanawia mnie czy ktoś już wypacał. Link ref: BitcoFarm


STAN OBECNY

ClixSense- 8,88$
NeoBux- 0,56$
Kryptowaluta
Bitcoin - 0.00093580
Steem - 0
SBD-0

Powodzeni i pozdrawiam...


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - wilksystemu - 24-10-2017 19:52

Wczoraj wstawiłem link do BitkoFarm w programie, aby wypłacić, trzeba zrobić minimalną wpłatę na upgrade. Sam buduje konto, a później zrobię upgrade. Znalazłem jeden kanał od osoby która siedzi parę miesięcy (kanał). Link ref: BitcoFarm

Pisałem, że sprawdzam przelew z Payza na BitBay i wszystko przebiegło pomyślnie i dlatego stan bitcoina się podniósł. Czas oczekiwania od trzech do siedmiu dni. Dostałem po trzech dniach.

Na Steemit zacząłem pisać posty, wpłaty z postów będą od przyszłego tygodnia wpływać. Rozliczenie po każdym poście jest po 7 dniach, przez 7 dni trwają naliczenia. Zawsze bywa tak, że co nowe jest na to fan. Plan jest taki, że jak będzie słabo, uderzę w boty które są tam dozwolone.


STAN OBECNY

ClixSense- 9,12$
NeoBux- 0,63$
Kryptowaluta
Bitcoin - 0.00226138 (+0.00132558)
Steem - 0
SBD-0



RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - Krashai - 25-10-2017 14:58

BTC na chwilę obecną naprawdę świetnie rośnie. Czym więcej zarobisz teraz tym większe korzyści później.


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - wilksystemu - 25-10-2017 15:13

(25-10-2017 14:58)Krashai napisał(a):  BTC na chwilę obecną naprawdę świetnie rośnie. Czym więcej zarobisz teraz tym większe korzyści później.

Tak z tym się zgodzę że jest najlepsza. Ale z tym też bym uważał bo skoro inwestujemy to nie po to żeby trzymać w nie skończoność tylko robić zyski. To jest krypto i tu zawsze będą spadki i wzloty.Życie jest krótkie żeby czekać na wymarzone zyski ze sloganów reklamowychCool


RE: Bez Spiny Małą Łyżeczką do Przodu - Rollem - 25-10-2017 15:49

(25-10-2017 14:58)Krashai napisał(a):  BTC na chwilę obecną naprawdę świetnie rośnie. Czym więcej zarobisz teraz tym większe korzyści później.
Aktualnie to mamy korektę, i albo zacznie rosnąć, albo spadnie poniżej 5400$ i może kontynuować spadek lub odbić się albo pójść bokiem.
(25-10-2017 15:13)wilksystemu napisał(a):  
(25-10-2017 14:58)Krashai napisał(a):  BTC na chwilę obecną naprawdę świetnie rośnie. Czym więcej zarobisz teraz tym większe korzyści później.

Tak z tym się zgodzę że jest najlepsza. Ale z tym też bym uważał bo skoro inwestujemy to nie po to żeby trzymać w nie skończoność tylko robić zyski. To jest krypto i tu zawsze będą spadki i wzloty.Życie jest krótkie żeby czekać na wymarzone zyski ze sloganów reklamowychCool

Dokładnie - po co inwestować na np. 5% miesięcznie jeżeli możemy zdobyć 10 czy 15% miesięcznie? (Przykładowe dane, 10-15% to ja często mam z inwestycji po 2-3 dniach na altcoinach)