Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik OGads - mahuzz - 15-02-2018 21:24

spacja po przecinku a nie przed Big Grin i nie bez spacji Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 21:28

(15-02-2018 21:24)mahuzz napisał(a):  spacja po przecinku a nie przed Big Grin i nie bez spacji Big Grin

Teraz już nie wiem jak mam pisać Big Grin Chyba zacznę pisać posty bez znaków interpunkcyjnych Tongue

PS. Wszyscy czekamy na aktualizację w Twoim dzienniczku @[mahuzz] Idea


RE: Dziennik OGads - thabast - 15-02-2018 22:05

Znaki interpunkcyjne zawsze stawiasz bezpośrednio przy ostatniej literce danego wyrazu, mały odstęp i kolejny wyraz/zdanie. A w zeszycie jak piszesz? Jakby nie patrzeć zasada jest ta sama Wink

Tak samo jak nie cytuje się postu bezpośrednio nad sobą, bo jest to troche bez sensu. Chyba, że rozbijasz ją na mniejsze kawałki aby pokazać, na który fragment udzielasz odpowiedzi albo odpowiadasz kilku osobom na raz Smile


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 22:15

Wiem , że nie powinno się cytować postów nad, jednak robię to, ponieważ chcę, aby osoba, która zawita kiedyś do mojego dziennika mogła go także czytać częściowo, czyli nie będzie musiała się bardziej zagłębiać w całą treść, lecz jedynie we fragment tematu Smile


RE: Dziennik OGads - thabast - 15-02-2018 22:25

Ma to sens, chociaż kiedy rozmowa nie kończy się na dwóch postach wychodzi z tego kosmiczny tasiemiec, którego nie da się czytać Wink


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 22:27

Spokojnie Smile Ten dziennik nie jest jeszcze tak oblegany, aby powstawał taki tasiemiec Tongue


RE: Dziennik OGads - thabast - 15-02-2018 22:34

Więc zostało życzyć aby w niedalekiej przyszłości cieszył się jak największym zainteresowaniem. Powodzenia przy wybijaniu stronek Smile


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 22:35

Dzięki Wielkie! Czytałem także Twój dziennik ostatnio i mogę tylko życzyć tego samego! Cool


RE: Dziennik OGads - thabast - 15-02-2018 22:50

Dzięki wielkie, może jeszcze dzisiaj uda mi się wrzucić tam sensowniejszy post z "osiągnięciami" z ostatnich dni Smile


RE: Dziennik OGads - pspsga - 16-02-2018 22:05

[Obrazek: JNWPDUt.png]

Cześć! Kolejna aktualizacja przed Wami! Już chyba 5 pod rząd! Chyba trochę ostatnio mam za dużo czasu wolnego, ponieważ coraz więcej rozmyślam o moich zarobkach internetowych Big Grin Dzisiaj nie wiele zrobiłem, ponieważ byłem zmęczony po treningu Tongue

Co dzisiaj zrobiłem?

- standardowo podlinkowałem moją najnowszą stronę dobrymi linkami,
- poświęciłem także trochę czasu na optymalizację moich wszystkich stron,
- znalazłem bardzo ciekawą stronę z listami, gdzie można zostawić swojego linka (profile,fora,bookmarki,weby itp....). Jeszcze będę musiał zbadać czy te miejsca są coś warte, lecz na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć, że te listy wyglądają solidnie Cool

Tak jak wspomniałem na samym początku tego postu - ostatnio bardzo dużo myślę nad sposobami zarobku w internecie. W planach mam prowadzenie konta na Instagramie (oczywiście w celach zarobkowych), ale to jeszcze musiałbym wybrać jakąś tematykę, ponieważ chciałbym się także skupić na innych metodach niż PPI Big Grin Warto mieć chociaż małą wiedzę o wszystkich sposobach zarabiania!

Mojej strony (tej starszej) nie linkowałem ostatnio i chyba sobie ją odpuszczę na kilka dni i zobaczę czy zacznie się z nią dziać coś dobrego bądź złego.

Dzisiaj niestety ta aktualizacja trochę krótsza, ale i tak nie jest źle jak na tyle dni ciągłego pisania Smile

Dobrej Nocy!
Yo!