Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik OGads - twardy - 14-02-2018 20:47

Jeszcze sie nauczy nie stawiac spacji przed przecinkami to juz w ogole bedzie cud malina Jerk


RE: Dziennik OGads - pspsga - 14-02-2018 23:01

(14-02-2018 20:47)twardy napisał(a):  Jeszcze sie nauczy nie stawiac spacji przed przecinkami to juz w ogole bedzie cud malina Jerk

W następnej aktualizacji spróbuję unormować się do Twojej uwagi Jerk2


RE: Dziennik OGads - Miedziany - 15-02-2018 19:02

No ja próbuje Wordpress Big Grin Raz mi się udało na 100% ale był bez wpisów, jak dodałem wpisy to na telefony zeszło poniżej 50% tak samo jak dodałem 2 potrzebne wtyczki, na komputery jest ciągle ok 90% Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 19:13

(15-02-2018 19:02)Miedziany napisał(a):  No ja próbuje Wordpress Big Grin Raz mi się udało na 100% ale był bez wpisów, jak dodałem wpisy to na telefony zeszło poniżej 50% tak samo jak dodałem 2 potrzebne wtyczki, na komputery jest ciągle ok 90% Big Grin

No niestety tak jest. Również miałem podobne problemy jak swoje witryny miałem na Wordpressie ,więc zacząłem robić LP Smile


RE: Dziennik OGads - Miedziany - 15-02-2018 19:49

Mi LP sie nie nada Big Grin Bo tworze normalny blog, pod normalny content Big Grin Prywatny Huh


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 20:05

(15-02-2018 19:49)Miedziany napisał(a):  Mi LP sie nie nada Big Grin Bo tworze normalny blog, pod normalny content Big Grin Prywatny Huh

Rozumiem. A spróbuj może poszukać jakiegoś szablonu do Wordpressa,ale robionego przez osobę,a nie przez firmę? Bo słyszałem,że takie dużo bardziej nadają się do optymalizacji (chodzi o to byś szukał na jakiś blogach tych szablonów zamiast pobierać z strony Wordpressa) Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 21:06

[Obrazek: oZ2kizM.png]

Cześć! Witam Was w kolejne aktualizacji pod rząd! Dzisiaj był dosyć ciężki dzień dla mnie. Chyba najcięższy od kilku dni Cool Jednak nie poddajemy się i walczymy dalej!

Co dzisiaj zrobiłem:

- podlinkowałem delikatnie moją nową stronę (starałem się ją linkować tylko tymi lepszymi miejscówkami,które nie są zaspamione)
- testowałem także nowe narzędzie,które pokazuję najsilniejsze linki do konkurencyjnych witryn (wydaje się być w miarę w porządku,jednak z Ahrefs raczej nie konkuruję,ale będę go dalej używał)
- trochę czasu poświęciłem na szukanie nisz i powiem Wam,że udało mi się znaleźć bardzo ciekawe miejsce,gdzie osoby bardzo często linkują swoje witryny z hackami itp....

[Obrazek: ZnKOISg.png]

Niestety dzisiaj nie za wiele miałem czasu,ale to co najważniejsze udało mi się zrobić Smile Jednak dzisiaj niestety nie podlinkowałem mojej witryny pod nisze 60k wyszukiwań,ponieważ już chyba powoli z niej zrezygnuję,ponieważ pozycję latają z TOP60 do TOP150 i taka sytuacja dzieje się od około 2 tygodni,dlatego prawdopodobnie odpuszczę sobie tą witrynę. Szkoda trochę czasu,który poświęciłem dla tej strony smutny Ale człowiek uczy się na błędach...

Jednak jak wyżej wspomniałem znalazłem miejsce,gdzie ludzie promują swoje nisze. Przejrzałem kilka z nich w różnych narzędziach i okazało się,że te nisze mają nie wielką ilość wyszukiwań (średnio 3-5k wyszukiwań miesięcznie),jednak mają BARDZO MAŁĄ konkurencję. W najbliższych dniach będę myślał,czy czasem nie warto by było postawić multiniszówkę pod kilka tych nisz? Myślę,że taki plan może wypalić.

Także dziękuję wszystkim,którzy doczytali do tego momentu. Widzę,że chyba grono czytelników wzrasta,co bardzo mnie cieszy Big Grin

Miłego Wieczoru!
Yo!

PS. @[twardy] chyba udało mi się uwzględnić do Twoich uwag.Lepiej to wygląda? Jerk






RE: Dziennik OGads - twardy - 15-02-2018 21:11

No chyba nie. Zmien te czcionke plsssss.


RE: Dziennik OGads - patttson - 15-02-2018 21:14

spacja po przecinku


RE: Dziennik OGads - pspsga - 15-02-2018 21:20

(15-02-2018 21:11)twardy napisał(a):  No chyba nie. Zmien te czcionke plsssss.

Przez przypadek pojawiła się ta znienawidzona czcionka przez wszystkich Big Grin Już poprawione na Ariala... Może być? pokerface

(15-02-2018 21:14)patttson napisał(a):  spacja po przecinku

Muszę przywyknąć do takiego sposobu pisania Big Grin Już wszystko poprawione!