Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik OGads - Itaru - 13-01-2018 17:32

(13-01-2018 10:32)pspsga napisał(a):  
(13-01-2018 00:17)Itaru napisał(a):  Dwa pierwsze znałem ale ProRankTracker się przyda, dzięki wielkie Smile

Tylko w ProRankTrackerze nie ma ustawionej godziny w wynikach serpów. Np. Mi kilka kw zaktualizowało rano , a kilka wieczorem , mimo , że dodane były w tym samym czasie. Jednak osobiście uważam , że z drugiej strony może to być dobra opcja , ponieważ wiemy jak wyglądały nasze pozycję w przeciągu całego dnia Smile
Ja to i tak sprawdzam serpy raz na dzień lub dwa Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 21-01-2018 21:14

[Obrazek: Rg7eLsM.png]

Cześć! Kolejny tydzień ciężkiej pracy za mną. U mnie jak zwykle nic nowego (linkowanie) jednak odczuwam już trochę pozycjonowanie 2 stron , dlatego po kilku rozmowach z doświadczonymi SEO MASTERAMI postanowiłem , że strony będę pozycjonował co 2 dzień , czyli:

1 DZIEŃ: STRONA_1
2 DZIEŃ: STRONA_2
3 DZIEŃ: STRONA_1
4 DZIEŃ: STRONA_2


I tak dalej. Oczywiście jak złapię większą motywację lub więcej czasu to staram się obie strony linkować. Zmieniłem trochę swoje działanie , ponieważ kiedyś leciałem w ilości linków , a obecnie lecę w jakość Smile

Myślę , że warto dodać , że strona posiada już jakiś tam ruch , dzięki czemu co kilka dni pobija swój rekord wejść. Zaczeły wpadać także już jakieś centy na Ogads , więc na drożdżówkę będzie Big Grin Liczę , że jak główna fraza wleci do TOP3 to zarobki będą wyższe.

Żeby nie było w tym dzienniku tylko tekstu , to wrzucam jakieś serpy:

[Obrazek: d5aQNpw.png]

Natomiast moja 2 strona trzyma się obecnie na pozycjach TOP40-50 , więc nie jest najgorzej Smile


Po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim osobom , które zaglądają do mojego dziennika!
DZIĘKI!

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się ze mną lub przekazać jakieś cenne uwagi , to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną lub GG 59672811.

Chciałbym także podziękować z całego serca @[vasaki] oraz @[Lanserek] , którzy udzielili mi wiele cennych wskazówek podczas minionego tygodnia. DZIĘKI WIELKIE CHŁOPAKI! Smile





Miłego Wieczoru!
YO!



RE: Dziennik OGads - Mariuszeek - 21-01-2018 22:06

Fajne wyniki, gratuluję Smile szybko porzuciłeś zarabianie w necie na ankietach, buxach itp. i wziąłeś się za seo Big Grin Mam pytanie, stronkę linkowałeś na blogach web 2.0 czy bardziej różne fora internetowe? Po jakim czasie zaindeksowało Ci backlinki? Wrzuć jakiegoś screena z ogads Big Grin pozdrawiam


RE: Dziennik OGads - pspsga - 21-01-2018 22:22

Na screeny z ogads jest za wcześnie Smile Strone linkuję tym i tym oraz dokładam coś dodatkowego od siebie. Szybko mi indeksuje przeważnie max 24h.


RE: Dziennik OGads - Vasaki - 21-01-2018 23:04

@[pspsga] Nie przypominam sobie, ale ok Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 21-01-2018 23:06

Cooo? Big Grin Tumblr też sam znalazłem ? Smile


RE: Dziennik OGads - pspsga - 29-01-2018 15:44

[Obrazek: dMeQXTv.png]

Cześć!
Witam Was bardzo serdecznie w kolejnej aktualizacji (niestety znów opóźnionej). Kolejny tydzień linkowania minął. Strona ma się coraz lepiej , ponieważ co kilka dni udaje mi się pobić własny rekord zarobków jak i wejść na stronę.

Tak prezentują się SERPY po tym tygodniu:

[Obrazek: PRuj417.png]

Jak widzicie to kolejna fraza wbiła to TOP1 , co cieszy. Lecz najbardziej jestem zadowolony z głównej frazy (około 20k wyszukiwań miesięcznie , która w końcu coś ruszyła i znajduję się obecnie na 4 miejscu). Mam taki plan by w miarę szybko wbić tą witrynę to TOP1 bądź TOP2 i zacząć pozycjonować kolejną witrynę.

Jedynie w tym tygodniu mogę narzekać na konwersję na Ogads , która w moim przypadku jest po prostu bardzo słaba Sad W tym miesiącu wynosi zaledwie nie całe 16%. Skorzystałem z wskazówek Vasakiego , więc mam nadzieję , że ten wynik się poprawi Smile

Także nowa strona pojawiła się w SERPACH googla , chociaż obecnie przebywa na tych odległych pozycjach , ponieważ nie była ona jest linkowana moimi największymi "kartami" (wzrosła i tak w stosunku do poprzedniego tygodnia , bo teraz są średnio TOP30-40)

Po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim osobom , które zaglądają do mojego dziennika!
DZIĘKI!

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się ze mną lub przekazać jakieś cenne uwagi , to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną lub GG 59672811.

Jak ktoś ma jakieś metody bądź "triki" jak zwiększyć konwersję na Ogads to zapraszam do kontaktu. Będę bardzo wdzięczny za każde porady!

Yo!

A dzisiaj coś nie typowego na tym forum Big Grin GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM OBEJRZEĆ I WYSŁUCHAĆ Smile MISTRZOSTWO!








RE: Dziennik OGads - andreneus - 29-01-2018 16:57

Będę wpadał częściej pozdro Smile


RE: Dziennik OGads - Miedziany - 29-01-2018 17:00

A jak zarobki? Big Grin


RE: Dziennik OGads - pspsga - 29-01-2018 17:02

(29-01-2018 17:00)Miedziany napisał(a):  A jak zarobki? Big Grin

No właśnie. I to jest ten gorszy punkt. Obecnie waha się między 1-2$ , lecz tak jak pisałem z dnia na dzień jest coraz więcej. Gdybym miał konwersję na poziomie 20-30% to myślę , że zarobki by były w granicach 4-5$.

(29-01-2018 16:57)andreneus napisał(a):  Będę wpadał częściej pozdro Smile

Dzięki Wielki! Smile