Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik licealisty - dom3lek - 06-01-2018 20:59

Jaki masz stosunke linków dofollow do nofollow?


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 06-01-2018 21:02

(06-01-2018 20:59)dom3lek napisał(a):  Jaki masz stosunke linków dofollow do follow?

Chodzi o stosunek dofollow : nofollow?

Jeśli tak , to staram się trzymać około 8 : 2 (czyli na 10 linków mam 8 dofollow i 2 nofollow) Smile


RE: Dziennik licealisty - dom3lek - 06-01-2018 21:10

(06-01-2018 21:02)pspsga napisał(a):  
(06-01-2018 20:59)dom3lek napisał(a):  Jaki masz stosunke linków dofollow do follow?

Chodzi o stosunek dofollow : nofollow?

Jeśli tak , to staram się trzymać około 8 : 2 (czyli na 10 linków mam 8 dofollow i 2 nofollow) Smile

Dość duży ten stosunek, ja osobiście stosuje 60:40, 70:30.

Generalnie jak nie masz konkurencyjnych fraz to powinieneś leciutko wskoczyć do top10.


Sprawdzałeś czy zaindeksowano Ci te backlinki?


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 06-01-2018 21:13

Tak. Sporadycznie staram się sprawdzać wysłane BL do google/submiturl i indeksuje mi około 95% , więc nie narzekam Big Grin

Jakaś konkurencja na tych frazach jest , za łatwo też nie może być Tongue Na TOP 10 jeszcze jest czas (stronę linkuję około 25 dni)


RE: Dziennik OGads - pspsga - 12-01-2018 21:20

[Obrazek: 37UkMhB.png]

Cześć! Zapraszam Was na kolejną aktualizację mojego dzienniczka Smile Dlaczego aktualizacja jest akurat dzisiaj , a nie jak to zwykle bywało w niedzielę? Ponieważ jest jeden prosty powód. Dzisiaj mija dokładnie MIESIĄC od kiedy zacząłem pozycjonować moją 1 stronę. Nie myślałem , że to tak pójdzie , ale stała się MAGIA i się udało Cool


[Obrazek: HgVrfFh.png]

[Obrazek: GgUei37.png]


Jak to się stało? Sam nie wiem Big Grin W każdym razie mi to nie przeszkadza. Teraz zostało jeszcze kilka dni/tygodni linkowania, aby strona się unormowała i na stałe została w TOP3 (chcę również kilka innych kw wbić do TOP3). Co prawda jakoś ilość leadów nie jest na razie powalająca , ale wierzę , że jak już będą się solidnie serpy trzymały i wbije jeszcze jedną frazę , która teraz jest TOP10 i ma około 20k wyszukiwań miesięcznie , to wtedy powinno być dużo lepiej Smile

Prawdopodobnie za kilka dni już będę mógł tą stronę odstawić , by leżała i zarabiała , więc zostanie mi jeszcze tylko 1 strona. Nie wiem czy na razie jest sens brać się za kolejną , ponieważ obecnie za wiele czasu nie mam Sad

Więc u mnie się dzieję Tongue To by było na tyle , bo jeszcze muszę iść tą stronę dzisiaj trochę podlinkować Cool

Po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim osobom , które zaglądają do mojego dziennika!
DZIĘKI!

Jeśli ktoś chciałby skontaktować się ze mną lub przekazać jakieś cenne uwagi , to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną lub GG 59672811.

Miłego Weekendu!
YO!








RE: Dziennik OGads - Itaru - 12-01-2018 23:51

Czym sprawdzasz ilość wyszukiwań w google ? Jeśli można wiedzieć Tongue
Ogólnie bardzo fajny dziennik przyjemnie się czyta Smile


RE: Dziennik OGads - dom3lek - 12-01-2018 23:55

Linkowanie tylko i wyłącznie webami 2.0?


RE: Dziennik OGads - pspsga - 12-01-2018 23:56

Dzięki Smile

Osobiście korzystam z 3 stron:
-SerpYou (widoczny w poście wyżej)
-SerpLab
-ProRankTracker


RE: Dziennik OGads - Itaru - 13-01-2018 00:17

Dwa pierwsze znałem ale ProRankTracker się przyda, dzięki wielkie Smile


RE: Dziennik OGads - pspsga - 13-01-2018 10:32

(13-01-2018 00:17)Itaru napisał(a):  Dwa pierwsze znałem ale ProRankTracker się przyda, dzięki wielkie Smile

Tylko w ProRankTrackerze nie ma ustawionej godziny w wynikach serpów. Np. Mi kilka kw zaktualizowało rano , a kilka wieczorem , mimo , że dodane były w tym samym czasie. Jednak osobiście uważam , że z drugiej strony może to być dobra opcja , ponieważ wiemy jak wyglądały nasze pozycję w przeciągu całego dnia Smile