Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania [SEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania [SEO] (/Temat-Powrot-do-zarabiania-SEO-151728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 12-11-2017 14:07

[Obrazek: image.png]


Cześć. Witam Was już w 3 aktualizacji mojego dzienniczka pracy. Kolejny tydzień minął , każdy z nas jest już o tydzień starszy. Ja ze smutkiem przyznam , że zaniedbałem kompletnie G2A. Mimo , że po raz kolejny pobiłem swoją rekordową ilość ciastek , to jestem strasznie niezadowolony ze swojej pracy. Skupiłem się praktycznie tylko na moim bocie , a zaniedbałem spamowanie na forum (miejsce dzięki którym wpadały jakieś prowizje). Także jestem zły na siebie , ponieważ na G2A w cały weekend poświęciłem zaledwie 30 min a powinienem dużo dłużej , ponieważ w weekendy są weekly sale , więc można więcej prowizji złapać.


EFEKTY PO TYM TYGODNIU:

[Obrazek: image.png]

Jednak na swoje usprawiedliwienie mogę dać to , że zaczynam interesować innymi metodami zarobku (oczywiście G2A nie porzucam). W tym tygodniu wiele czasu poświęciłem czytając wątki dotyczące tych metod zarobku (czytałem wiele na tym i innych forach). Dodatkowo wkrótce zainwestuję w poradnik (pomoc pewnego mentora z tego forum) oraz domenę i hosting , więc ciągle też klikam na serwisach typu MyPay , ClixSense itp.... aby móc za coś utrzymać hosting i domenę Smile

Standardowo wspomnę , że jeśli ktoś chciałby mi przekazać jakieś "niezwykłe" sposoby dotyczące pozyskiwanie trafficu to zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną Smile Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

Chciałbym także podziękować wszystkim czytającym i komentującym mój post oraz całą ekipę z Discorda (chcesz dołączyć , pisz do @[Pablo1878]). Cieszę się , że coraz więcej osób tutaj zagląda Smile DZIĘKI!

Kolejna aktualizacja za tydzień lub szybciej , jeśli wydarzy się coś ciekawego.

I tak jak wspomniałem w poprzedniej aktualizacji oczywiście dodaje jakąś nutkę Smile

Miłej Niedzieli!
YO!







Dziennik licealisty - cky - 12-11-2017 16:34

Będę obserwował


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik licealisty - Pablo1878 - 12-11-2017 16:38

Obserwuje, przecież wiesz! Za kilka lat będziemy jeździć lexusami. Big Grin


RE: Dziennik licealisty - limak5 - 12-11-2017 20:06

(12-11-2017 16:38)Pablo1878 napisał(a):  Obserwuje, przecież wiesz! Za kilka lat będziemy jeździć lexusami. Big Grin

No, tyle już się tych reklam naoglądaliście, że hehe Big Grin


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 19-11-2017 13:11

[Obrazek: Untitled.jpg]


Cześć. Witam Was wszystkich w już 4 aktualizacji mojego dziennika pracy. Tydzień ten minął mi bardzo szybko , ponieważ było dużo nauki w szkole oraz pełno spraw do załatwienia w internecie. Ta aktualizacja będzie uboga w grafiki , ponieważ nie pojawi się żadna oprócz tej , której widzimy wyżej. W tym tygodniu nie będzie screena z G2A , ponieważ w tym tygodniu kompletnie nic na nim nie działałem (może oprócz 2 min wczoraj poświęconych). Na chwilę obecną robię sobie przerwę od G2A. Ostatnio ten serwis zmienił regulamin , przez co trochę na tym stracę. A mianowicie wprowadzono zakaz wstawiania <iframe> to strony z reflinkiem , więc niestety to będzie kolidowało z moimi planami , jednak od @[DGHubert] dowiedziałem się , że takie coś nie jest zabronione na podobnym serwisie , a mianowicie Kinguin. Prawdopodobnie zacznę wkrótce tam działać , ponieważ mają także lepsze stawki , ponieważ dają 5% za zakup gry.

Co robiłem w tym tygodniu?


Jak pisałem w poprzednim poście zakupiłem usługi mentorskie jednego z użytkowników tego forum. Na razie nie będę zdradzał kto wprowadza mnie w nową metodę zarabiania , ponieważ w tym tygodniu dopiero zajmowałem się założeniem strony i optymalizacją. Mam nadzieję , że w kolejnej aktualizacji za tydzień będę mógł już się pochwalić jakimiś $ Smile Obecnie poświęcam dużo czasu na czytanie wszelkiego rodzaju poradników zarówno na tym forum jak i innych stronach.

W wolnym czasie od czasu do czasu poklikam sobie w reklamy. Obecnie sytuacja się polepsza , więc dzięki temu mogę pozwolić sobie na utrzymanie domen i hostingu. Możliwe , że część tych zarobków w jakieś narzędzie pod SEO zainwestuje Smile

Chciałbym także podziękować wszystkim czytającym i komentującym mój post. Cieszę się , że coraz więcej osób tutaj zagląda Smile
DZIĘKI!

Kolejna aktualizacja za tydzień lub szybciej , jeśli wydarzy się coś ciekawego.

I oczywiście jak co tydzień musi być jakaś nowa nutka Smile






Nie wiem dlaczego , ale bardzo podoba mi się ten teledysk Tongue

Miłej Niedzieli!
YO!



RE: Dziennik licealisty - pspsga - 26-11-2017 15:01

[Obrazek: 123.png]

Cześć!

Witam Was w te miłe niedzielne popołudnie. Kolejny tydzień moich internetowych minął. Jestem w miarę zadowolony z tego co zrobiłem w tym tygodniu. Zarówno pod względem zarabiania , nauki , ale także trenowania. Forma rośnie Big Grin Tak jak już wspomniałem współpracuję z mentorem z tego forum , który każdego dnia udziela mi bardzo cennych wskazówek dotyczących strony internetowe. Pomaga mi on zarówno w optymalizacji oraz w tym czym obecnie się zajmuję , czyli pozycjonowanie.

Co robiłem w tym tygodniu?

W tym tygodniu większość swojego czasu przeznaczonego poświęciłem na linkowanie strony. Dopiero zaczynam zabawę w te klocki , dlatego to jest na razie jedyna metoda , którą będę próbował wybić moją witrynę. Dzisiaj będzie mój 5 dzień tego strasznie monotonnego zajęcia Cool Mam nadzieję , że wkrótce serpy zaczną się ruszać i w następnej aktualizacji dzienniczka będę mógł już się wam pochwalić screenem. Teraz jeszcze kilka/kilkanaście dni będę linkował i dopiero wtedy zabiorę się za inną stronę związaną z inną niszą , której jeszcze nie znalazłem Tongue Ale jakoś z pomocą swojego mentora dam radę.

W tym tygodniu poświęciłem trochę czasu także na klikanie w reklamy , dzięki którym zawsze wpada kilka złotych dziennie. Zawsze mogę z nich utrzymać/zakupić domenę i hosting , ale także różnego rodzaju pakiety/narzędzia pomagające wypozycjonować witrynę.

Po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim osobom , które zaglądają do mojego dziennika!
DZIĘKI!

Załapałem się także do bonusu @[mahuzz] , więc otrzymałem linki do wielu ciekawych stron , dzięki którym uda mi się podnieść serpy mojej strony [zapraszam także do jego dziennika po więcej takich bonusów].

Jeśli ktoś chciałby podzielić się jakąś cenną lub mniej cenną wiedzą dotyczącą pozycjonowania bądź optymalizacji , to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną lub GG 59672811.

Kolejna aktualizacja standardowo za tydzień.

Kolejna nutka (prosiłbym także o kontakt osoby , które mają jakieś ciekawe playlisty na spotify , tylko proszę , aby nie był to rap ani żadne polskie utwory Big Grin)






Spadam linkować moją stronę Cool
Miłej Niedzieli!!
YO!



RE: Dziennik licealisty - mahuzz - 26-11-2017 22:17

Dzięki, tak jak mówiłem - zapraszam po więcej!Wink

PS:
Cytat:Dzisiaj będzie mój 5 dzień tego strasznie monotonnego zajęcia

Pamiętaj że efekty potrafią być zauważalne po dłuuugim okresie czasu - żebyś się nie zraził na początku Smile Pozdro!


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 26-11-2017 22:38

Może i dobrze , że tak jest Smile Przynajmniej rozwijamy cierpliwość , która jak wszyscy wiemy jest bardzo ważna w naszym życiu Cool


RE: Dziennik licealisty - pspsga - 03-12-2017 15:12

[Obrazek: image.jpg]


Cześć! Witam was w kolejnej aktualizacji mojego dzienniczka. Kolejny tydzień szybko minął. Jak wszyscy wiemy zbliżamy się powoli do świąt Bożego Narodzenia, więc wszyscy będziemy mieli szanse wypocząć. A jak wiemy chwila przerwy każdemu się przyda Smile Więc tak jak pisałem wcześniej założyłem swoją stronę , którą właśnie próbuję pozycjonować (SEO)... Na razie idzie do bardzo leniwie , ale już coś zaczyna się dziać , ponieważ moja strona zaczyna pojawiać się w TOP 100 , ale już kilka godzin znów wypada Tongue Ale to może i dobrze , bo przynajmniej wiem , że coś się dzieje. Na początku tego postu chciałbym serdecznie podziękować @[Zawik] , który niesamowicie pomagał mi w tym tygodniu. Tłumaczył mi wszystko dokładnie zasady związane z SEO.


Co robiłem w tym tygodniu?


Zacznijmy od strony internetowej. Dzięki różnego rodzaju forom o pozycjonowaniu dowiedziałem się , że zaplecze jest bardzo ważne jak nie najważniejsze , dlatego od wczoraj już zacząłem budować takie zaplecze. Obecnie składa się z 7 stron beka , ale dzisiaj się ta liczba na pewno zwiększy , bo jeszcze dzisiaj nic w kierunku pozycjonowania nie robiłem (zrobię wieczorkiem). Natomiast od poniedziałku do piątku swoją stronę tylko BL.

Strona nie przyniosła mi jeszcze ani centa zysku (przyniosła tylko koszty - domena + hosting) , dlatego staram się nadrobić wydane złotówki zarabiając klikając w reklamy (ClixSense itp...) , zawsze można zarobić kilka złotych nie poświęcając dużo czasu Cool

Po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim osobom , które zaglądają do mojego dziennika!
DZIĘKI!

Nikt się do mnie nie zgłosił , dlatego ponawiam swoje prośby beka

Jeśli ktoś chciałby podzielić się jakąś cenną lub mniej cenną wiedzą dotyczącą pozycjonowania bądź optymalizacji , to zapraszam do kontaktu po przez wiadomość prywatną lub GG 59672811.

Kolejna aktualizacja standardowo za tydzień.

Kolejna nutka (prosiłbym także o kontakt osoby , które mają jakieś ciekawe playlisty na spotify , tylko proszę , aby nie był to rap ani żadne polskie utwory Big Grin)








RE: Dziennik licealisty - M44 - 08-12-2017 00:22

Super Smile