Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samodyscyplina - trochę inny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Samodyscyplina - trochę inny dziennik (/Temat-Samodyscyplina-troche-inny-dziennik-151720)

Strony: 1 2 3


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - Krashai - 25-10-2017 14:58

(24-10-2017 21:31)liberum napisał(a):  
(23-10-2017 22:22)ggusiaja napisał(a):  Powodzenia! Nie ty jeden potrzebujesz samodyscyplinySmile

Moim zdaniem konsekwencja i regularność działania to klucze w zarabianiu przez internet Smile


Pzdr,

Dokładnie!


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 25-10-2017 21:30

25/10/2017
Opublikowałem napisany wczoraj artykuł.
Przy pomocy keywordrevealer.com znalazłem cztery ciekawe keywordy typu longtail. W teorii powinny dawać w sumie nawet do 2tyś odwiedzin w miesiącu, a przy tym konkurencja na nich jest na tyle niska że w przyszłości powinno się je udać wybić na pierwszą stronę wyników samym "on page SEO", czyli optymalizacją na stronie, bez specjalnego linkowania. Co ważne są ściśle związane z oferowanymi produktami więc powinny nieźle konwertować. W weekend napiszę pod te keywordy dwa długie artykuły i za kilka tygodni kiedy strona się rozwinie zobaczymy czy się myliłem Smile

Pozrawiam


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 26-10-2017 23:03

26/10/2017
Dziś napisałem i opublikowałem artykuł na ponad 500 słów i prawie 3800 znaków. Tekst nieoptymalizowany pod żadne konkretne słowa kluczowe. Od czasu do czasu będę publikował takie artykuły, żeby strona nie wyglądała na upchaną keywordami na siłę.

Pozdrawiam


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 27-10-2017 22:51

27/10/2017
Dzisiaj zacząłem pisać jeden artykuł, ale po kilku zdaniach, które poszły z dużym oporem stwierdziłem, że nie ma dziś weny więc nie ma się co męczyć. W zamian zrobiłem sobie listę kilkudziesięciu blogów z mojej tematyki na których pisząc komentarze można zostawić przy okazji linka. Przyda się za kilka dni, kiedy zacznę linkować Smile


Pzdr


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - wilksystemu - 28-10-2017 03:29

Cytat:Moim zdaniem konsekwencja i regularność działania to klucze w zarabianiu przez internet Smile

Jestem starszy do większości z Was (po 30-stce)
Pzdr,

Zdecydowanie się zgadzam,tylko ciężko to utrzymać w rydzach.(po 30-stce)to ja jestem pewnie dziadekfacepalm .Powodzenia lecisz w kosmos...


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 28-10-2017 22:59

28/10/2017
Napisałem kolejny tekst, z którego jestem bardzo zadowolony - ponad 600 słów i dobrze zoptymalizowany pod trzy interesujące mnie frazy (każda występuje trzy razy w tekście). Jednocześnie jest sensowny i wartościowy dla czytelnika. Publikację zostawiam sobie na jutro bo chcę go rano przeczytać na spokojnie, żeby poprawić gramatykę i stylistykę. Często tak robię przy dłuższych tekstach, że zostawiam sobie do korekty na następny dzień.
Dodatkowo dodałem kilka stron do listy miejsc w których mam zamiar zostawić linka, kiedy już zacznę linkować stronę. Na razie chcę ją jeszcze trochę zapełnić treścią.

(28-10-2017 03:29)wilksystemu napisał(a):  Zdecydowanie się zgadzam,tylko ciężko to utrzymać w rydzach.(po 30-stce)to ja jestem pewnie dziadekfacepalm .Powodzenia lecisz w kosmos...

Doskonale wiem jak trudno utrzymać konsekwencję przez dłuższy czas i właśnie dlatego założyłem ren dziennik Smile

Pozdrawiam Smile


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 29-10-2017 22:59

29/10/2017
Dziś opublikowałem napisany wczoraj artykuł (po wcześniejszej korekcie stylistyki w kilku miejscach). Napisałem też prawie 300 słów kolejnego artykułu.
Mam zamiar opublikować jeszcze kilka tekstów na stronie zanim zacznę linkować Smile


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 30-10-2017 23:22

30/10/2017
Dokończyłem i opublikowałem artykuł który wczoraj zacząłem pisać. Jak zwykle trochę ponad 500 słów.

Strona słabo się indeksuje, muszę w najbliższym czasie pomyśleć o zdobyciu wysokiej jakości linków. Niestety nie sprawdziłem sobie przed rejestracją domeny jej historii i okazało się, że w przeszłości był tam jakiś śmieciowy landing page - jedna słaba strona, z kilkoma zdaniami tekstu i masą linków do programu partnerskiego :/ no trudno, jakoś to przeskoczę Smile

Od dziś też zmieniam trochę zasady pisania w dzienniku, bo jest on strasznie nudny. Wpisy będą pojawiały się co kilka dni, ale za to za każdym razem postaram się dodać kilka zdań od siebie podsumowania i przemyśleń Smile Dalej będę opisywał każdy dzień z osobna (czyli data i co zrobiłem), ale publikował w tym dzienniku będę kilka dni za jednym razem. Będzie ciekawiej i bardziej wartościowo.

Pozdrawiam, do zobaczenia za kilka dni Smile


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - liberum - 03-11-2017 22:14

31/10/2017
Dodałem strony Kontakt, Polityka prywatności, O stronie (tekst na niecałe 500 słów). Dodatkowo plugin który wyświetla informację o plikach Cookies. Uruchomiłem opcję która pod każdym wpisem proponuje do przeczytania inne losowe artykuły z tej samej kategorii. Kosztowało to wszystko niewiele pracy w stosunku do efektu który udało się uzyskać - strona wygląda lepiej, moim zdaniem budzi większe zaufanie.

01/11/2017
Dodałem krótki wpis na 300 słów, ale zawierający więcej grafiki. Wpis zupełnie inny od wszystkich pozostałych. Ma na celu urozmaicenie strony (dla odwiedzających i dla Google), nie jest nastawiony na sprzedaż.

02/11/2017
Tak jak pisałem wcześniej - strona ma problem z indeksowaniem się i muszę zdobyć parę dobrych linków. Postanowiłem, że odpalę dwa mikro-blogi które będą linkowały do strony docelowej. Strony na domenach z dobrą historią. Domeny funkcjonalne com.pl i net.pl - żeby było taniej. Na początek po 5 artykułów na stronę, później będę dodawał jeden wpis na miesiąc. Co 3-4 artykuły będzie link do strony docelowej, reszta artykułów czysta. W założeniu mają to być też dobrej jakości strony, dlatego na pewno jakieś artykuły typowo sprzedażowe pod konkretne produkty też się na nich z czasem pojawią, żeby chociaż domeny się zwróciły.
W tym celu dziś po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć i zarejestrować dwie fajne, tematycznie dopasowane domeny z historią (jedna od 2013 roku, druga od 2004! roku - według archive.org). Stały na nich niezłe strony. Domeny mimo że wygasłe nadal mają zaindeksowane strony w Google, więc jestem dobrej myśli.

03/11/2017
Dziś postawiłem i skonfigurowałem Wordpressy na tych dwóch zarejestrowanych wczoraj domenach. Skórki minimalistyczne, estetyczne. Od jutra zacznę coś publikować.

Na razie tyle, jestem zadowolony że plan udaje się realizować - codziennie coś się dzieje przy stronie. Do zobaczenia za kilka dni Smile Pzdr


RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik - mahuzz - 03-11-2017 22:18

Fajnie, dużo merytorycznej wiedzy. Trzymam kciuki Wink