Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie wpisów do strony wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodawanie wpisów do strony wordpress (/Temat-Dodawanie-wpisow-do-strony-wordpress-151719)



Dodawanie wpisów do strony wordpress - Teodorr - 21-10-2017 21:15

Cześć,

zlecę dodawanie dowcipów na moją stronę zrobioną na skrypcie wordpress. Kto nie zna cmsa, mogę wytłumaczyć jak.

Podeślę strony z której będą kopiowane dowcipy w kolejności, na mojej stronie trzeba będzie ustawić kategorię dowcipu, czyli praca kopiuj, wklej, zaznacz kategorię, opublikuj i tak w kółko.

Proszę o wycenę za 100 wrzuconych dowcipów. Przewiduję dodanie kilku tysięcy wpisów. Fajna praca dla kogoś kto ma czas i siedzi wieczorami przy kompie Wink Jeśli będzie wszystko ok będę miał inne podobne tego typu zlecenia.

Proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam
Teodor


RE: Dodawanie wpisów do strony wordpress - Źrenica - 24-10-2017 15:00

Proszę o wytłumaczenie na pw, przedstawienie nakładu pracy bym mógł oszacować czas przeznaczony na te 100 wpisów. Smile


RE: Dodawanie wpisów do strony wordpress - Teodorr - 25-10-2017 00:04

Dziękuję za zainteresowanie, wybrałem dwie osoby, które zajmują się dodawaniem wpisów. Temat do zamknięcia.


Dodawanie wpisów do strony wordpress - Majka - 31-10-2017 18:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.