Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spór - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Spór (/Temat-Spor-151711)

Strony: 1 2


RE: Spór - Darven - 23-10-2017 17:27

Nie rozumiem w końcu tej całej obawy o spory. Najpierw ludzie boją się dokonywać transakcji przez pp, bo ktoś założy spór i w magiczny sposób odzyska pieniądze, ale jak już ktoś próbuje odzyskać pieniądze przez spór (np. ja) to już tego zrobić nie może.....to ja nie wiem o co wreszcie jest to całe halo z tymi sporami i strachem przed cofnięciem środków którego się tak wszyscy boją.


RE: Spór - Artinesse - 23-10-2017 17:35

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze... a tak szczerze to są bajki. Ja wymieniam pieniądze mam sporo wymian i nikomu do głowy nie przyszło żeby zakładać spory. Jak ktoś jest nie poważny to już nie wnikam.

Trzeba było przyjść do mnie Big Grin. Wymienić kasiorkę i kupić btc za hajsik. Mam takich klientów na wymianach. Nie znam się na kupnie btc, ale wiem że kupują za pieniądze z jakiś pewnych źródeł.

No nic człowiek uczy się na błędach. Oby udało Ci się z tym paypalem. Napisz dobrze argumenty, coś pokombinuj a odzyskasz pieniądze. Ja raz w życiu zakładałam spór względem osoby prywatnej, której wysłałam pieniądze jako prezent i te pieniądze bez problemu odzyskałam. To było już dość dawno także nie pamiętam już, ale wiem że dowody na oszustwo bardzo dużo pomogły w sporze.


Spór - Darven - 25-10-2017 11:17

Spór został oddalony, więc to by było na tyle jeśli chodzi o support PP

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Spór - Artinesse - 25-10-2017 11:19

Napisz do mnie na pw. Może postaram się coś z tym pomóc. Musiałabym tylko znać szczegóły.