Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spór - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Spór (/Temat-Spor-151711)

Strony: 1 2


Spór - Darven - 21-10-2017 12:37

Witam.

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez jednego z forumowiczow. Wysłałem mu pieniądze jako znajomy (ta darmowa transakcja) i chciałbym się spytać czy istnieje możliwość cofnięcia takiej transakcji?? Mam założyć spór tak jak w sytuacji zapłaty za towar??? Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Spór - ShuQi - 21-10-2017 14:05

Witaj Wink W normalnym przypadku gdy była to jednorazowa transakcja nie ma takiej możliwości, pozostaje jedynie nauczka na przyszłość Wink


RE: Spór - Darven - 21-10-2017 14:33

Czyli nie mogę dokonać sporu ze względu na typ transakcji? Gdyby było płacone normalnie to wtedy bym mógł?


RE: Spór - Dante_/ - 21-10-2017 16:38

Spór jak najbardziej możesz złożyć, JEŻELI MASZ DOWODY ŻE ZOSTAŁEŚ OSZUKANY, lecz wydaje mi się, że będziesz miał także jakąś karę, za "nadużywanie" opcji "wyślij jako rodzinie".


Spór - Darven - 21-10-2017 17:04

W sumie przelewam komuś hajs raz na jakiś czas, nie jest to częste i nie są to duże sumy.

A co do dowodów to nie wiem jak miałby wygladac. Zdjęcie rozmowy na PW z tego forum? W sumie dowody zaprezentowałem w temacie gdzie moderacja ma go zbanowac, tylko nie wiem czy support paypala przejmie się czymś takim jak wymiana kasy za btc.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Spór - Artinesse - 21-10-2017 17:06

Zaczekaj na wyjaśnienie sprawy z tamtego tematu. Jeżeli jednak sprawa zostanie bez odzewu to niestety pozostał tylko spór na paypalu. Załóż spór co Ci szkodzi, może odzyskasz akurat pieniądze.


Spór - Darven - 22-10-2017 07:25

Spróbować można. Zobacze opcje "nierozpoznana transakcja", może to coś da.

Dobrze że nie przyszło mi do głowy wymieniać większych sum Big Grin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Spór - Majka - 22-10-2017 07:33

Darven proszę wstaw na forum dowodu i podaj w końcu nick gościa, który Cie oszukał!


Spór - Darven - 22-10-2017 07:39

Temat jest. Wejdź w mój profil i masz posty

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Spór - Majka - 22-10-2017 07:41

Faktycznie http://zarabiam.com/Temat-fabian51-OSZUST-151714