Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? (/Temat-arabianie-na-ksw-w-sposob-legalny-sposoby-jakie-151704)



arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - mistrzzarobku - 21-10-2017 10:39

witam niektóre strony maja linki partnerskie takie jak
https://kswtv.com/reseller/mamed

gdzie mozna zarejestrowac sie jako partner i polecac link do legalnej transmisji?
wie ktos cos?


RE: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - NapalonaOla16 - 21-10-2017 10:44

To calkiem proste. Najpierw idziesz do jakiegos gymu, jak jestes dobry to pniesz sie po szczeblach kariery, potem trafiasz do ksw i daja ci oficjalny link partnerski, ktory promujesz, tak jak wyzej wrzuciles link od Mameda.


RE: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - Virrun120 - 21-10-2017 12:35

Do promocji KSW31 na kswtv.com był dedykowany program partnerski do tego, też zauważyłem linki nie tylko u sportowców, ale też większych wydawców, nie mogę go teraz jednak znaleźć - być może jest tylko dla wybranych w przypadku tej gali.


RE: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - mistrzzarobku - 21-10-2017 18:19

chyba dla wybranych tez szukałemoraz pisałem o link partnerski tez go nie otrzymałem wie ktos jeszcze cos?


RE: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - mysc - 23-10-2017 15:18

Wydaje się, że te linki są bezpośrednio od organizatora. Kiedyś widziałem na onecie artykuł o KSW naszprycowany linkami partnerskimi i przeszukałem chyba wszystkie sieci w afiliacyjne w PL - zero Smile Myślę, że sami wyszukują potencjalnych partnerów i proponują udział w kampanii. Jakby jakaś sieć, np. @[eforsa], @[Wojo-MyLead], @[Leaders] zdobyła taką kampanię - moglibyśmy całkowicie legalnie zarabiać na KSW Smile


RE: arabianie na ksw w sposób legalny sposoby jakie? - cezar78 - 23-10-2017 21:55

Promujcie zakłady bukmacherskie na ksw u polskich legalnych buków, mają programy partnerskie niektóre