Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) (/Temat-SPRZEDAM-Kompendium-wiedzy-Zarabiaj-nawet-100zl-dziennie-151699)

Strony: 1 2 3


[SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Krashai - 21-10-2017 00:24

1. Nazwa
SNAPCHAT - Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie)

[Obrazek: d42562401d419.png]

2. Opis
Witam! Przez ostatni miesiąc uczyłem się zarabiać na snapchacie! Powiem wam, że kompendium wiedzy, które tutaj wam przygotuje, pozwala naprawdę wiele zarobić, a przede wszystkim uczy was, wielu rzeczy, które później pomogą w kreowaniu własnych nisz! Snapchat na naprawdę ogromne możliwości i zasięgi, które nie są w żaden sposób ucinane! Przedstawię wam jak zacząć cokolwiek zarabiać. 
Kompendium nauczy was nie tyle co dobrze zarabiać a również jak idealnie wypromować profil. Wszystko opisane bardzo prosto! Zarobki z danych sposobów naprawdę bardzo fajnie się prezentują!

3. Źródło pozyskania: Wiedza własna.

4. Zdjęcia/ dowody: 

[Obrazek: 5d554af6540bd.png]

ZAROBKI Z JEDNEJ NISZY PRZEZ 2 SNAPY W MY STORY

[Obrazek: 11cfcf2ae098d.png]


I ZAROBKI Z POPULARNEJ NISZY Big Grin

[Obrazek: c2359f858e5e4.png]


5. Kontakt: PW

6. Cena: 40zł (JAK CI NIE WYJDZIE ZWRACAM KOSZTY 75% wartości)

7. Sposób zapłaty: PayPal/Konto bankowe.

8 Recenzję znajdują się na moim portfolio : http://www.kamilkowalski.portfoliobox.net/recenzjaporadnikasnapchat



RE: Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Majka - 25-10-2017 10:44

Zapoznałam się z poradnikiem. Jest to już kolejny poradnik sprzedawany przez tego samego autora. Obecny poradnik to zbiór wiedzy dotyczący snapchata. Podoba mi się bardzo, że autor pisze poradniki z własnego doświadczenia. Do każdej metody/sposobu/niszy dochodzi sam. Kreatywności autora widać nie ma końca.
Wiedza zawarta w bieżącym poradniku nie jest jakimś dużym odkryciem w zarabianiu ale zapewne nie każdy na to wpadnie jak i nie każdy będzie potrafił za pomocą poradnika zarobić. Jeżeli ktoś liczy na zarobek pierwszego lub drugiego dnia od otrzymania poradnika niech nie kupuje. Poradnik wymaga zaangażowania, czasu i myślenia.
Krótki poradnik składający się kilku części. Autor tłumaczy jak przygotować konto do zarabiania, jak zdobyć popularność i w końcu jak zacząć zarabiać. Wskazuje w poradniku podobnie jak w temacie screeny zarobków, które udało mu się zarobić na podstawie poradnika. Z pomocą treści zawartej w poradniku możemy zarabiać w sub/premium sms, affilacjach czy programach partnerskich.
Wg. mnie poradnik wyszedł trochę chaotyczny, powinien być bardziej szczegółowo opisany. Cena troszkę wygórowana.

Ogólna ocena 6/10


@[Krashai] życzę owocnej sprzedaży


RE: Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Krashai - 25-10-2017 11:35

Wiitam, na moim portfolio znajdziecie opinie na temat poradnika.
Nie wrzucam ich bezpośrednio tutaj z wiadomych przyczyn.

LINK DO PORTFOLIO Z RECENZJAMI : http://www.kamilkowalski.portfoliobox.net/recenzjaporadnikasnapchat



RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Hybrid1990 - 25-10-2017 15:11

Krashai właśnie otrzymał +20% za zbyt dużą sygnaturę, co w jego przypadku daje mu już w sumie 90%, a więc zakaz pisania przez miesiąc. Chętni na zakup poradnika niech kontaktują się z autorem tematu tylko poprzez PW, bo tutaj w temacie nie będzie mógł odpisać przez podany wyżej czas.


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - aron-baron - 30-10-2017 13:35

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Krok po kroku działam według poradnika i powoli do przodu


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Ascoran - 31-10-2017 14:28

Prosty i ciekawy poradnik, napisany bardzo krótko aczkolwiek zawiera wszystkie potrzebne informacje. Po przeczytaniu poradnika wymyśliłem już 2 nisze więc polecam Smile


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - Bexone - 01-11-2017 00:14

Krótki poradnik ale myślę, że postępując zgodnie z nim da się bez problemu dobrze zarobić. Do tego dobry kontakt ze sprzedającymSmile


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - ZarabiamMilion - 03-11-2017 02:09

Super metody promocji polecam! Kontakt ze sprzedającym na wysokim poziomie Big Grin


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - rezix444 - 06-11-2017 00:51

Rzeczowy poradnik, bez lania wody - same konkrety. Poradnik "czytelny" czyli trudno jest czegoś nie zrozumieć. Bardzo dobrą opcją jest to, że autor daje gwarancje zarobku - jeśli nie zarobisz to autor zwraca koszt zakupionego poradnika dlatego pomimo, że jeszcze nie przetestowałem metod w nim zawartych (choć dokonałem już krótkiej analizy) jestem spokojny o to, że postępując według wskazówek na pewno zarobię. Jak najbardziej polecam.


RE: [SPRZEDAM]Kompendium wiedzy! (Zarabiaj nawet 100zł dziennie) - war43 - 07-11-2017 10:06

Dobra, w końcu pokusiłem się o wrzucenie pierwszej, testowej reklamy na moje Fake Konto.

Na ogół dogadałem się z koleżanką, żeby mi podłożyła głos do filmów, co powinno zwiększyć konwersję, ale testowo użyłem tradycyjnego snapa ze Zdjęciem.
______________________________
Czas od wrzucenia reklamy: 17h

Tematyka: Erotyka

Wyświetlenia: 1300

Udostępnienia: 27

Zarobek: +/- 350zł

Pozyskane wpisy do bazy mailingowej: 288
______________________________
Do końca istnienia reklamy pozostało jeszcze 7 godzin, więc myślę, że cyferki jeszcze podskoczą - szacuję to na 400zł + 350 maili.

Tak więc macie pierwszą "recenzję" z Cyferkami Wink