Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siano na nowe życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Siano na nowe życie (/Temat-Siano-na-nowe-zycie-151685)

Strony: 1 2


Siano na nowe życie - NeedDolar - 20-10-2017 13:32

Witam Wszystkich Smile

Jest to kolejne podejście do dziennika. Tym razem wierze, że się uda Smile Nie ma co się rozwodzić, zbieram na nowe życie w innym miejscu. Chce mieć siano bez względu na to czy jutro będę miał czas pracować czy nie, dlatego na początek drogi wybrałem PPI Smile

Według Airbnb okazuje się, że za kwotę jaką płacę za mieszkanie tu obecnie mogę żyć też w Azji Smile dokładniej w Bangkoku lub innej części Thailandii. Jest to moje wielkie marzenie zwłaszcza, że na początku lutego odbywa się Biznes Ponad Granicami Piotra Motyla więc jako Droper chcę się znaleźć na tym evencie Wink przy okazji złapać nowy punkt patrzenia na świat.

Jak tego zamierzam dokonać? Big Grin pracując konsekwentnie codziennie bez marudzenia. To mój największy plan a reszta to efekty uboczne, które będę przyjemne dla ciała Wink

Podsumowania będę się starał robić codziennie. Ma to na celu nauczyć mnie systematyczności i konsekwencji w działaniu. Przyda mi się na pewno Smile

W międzyczasie możliwe, że podejmę się innych metod zarobku, aczkolwiek na początek zacznę do YT + LP i masowe wrzucanie filmów kanałami. Dlaczego tak? Bo już tak robiłem i do tej pory przynosi to efekty.

Cele :
- Systematycznie prowadzić dziennik przez 1 miesiąc
- Uzyskać dniówkę 20$ 50$ 100$
- Zarobić w miesiąc kalendarzowy 200$ 500$ 1000 $

Z czasem pojawią się inne Wink


RE: Siano na nowe życie - TakieŻycie - 20-10-2017 13:37

Życzę powodzenia w dążeniu do celu pewnie będę tu zaglądał co jakiś czas zobaczyć jak ci idzie Cool


RE: Siano na nowe życie - Miedziany - 20-10-2017 13:49

Powodzenia, również będę zaglądał Big Grin


RE: Siano na nowe życie - narewska - 20-10-2017 14:00

Trzymam za Ciebie kciuki! Smile Powodzenia!


RE: Siano na nowe życie - Fr0shArczi - 20-10-2017 14:54

Powodzonka, będę trzymał kciuki Wink


RE: Siano na nowe życie - ggusiaja - 20-10-2017 15:29

Również życzę powodzenia w dążeniu do celu i spełniania marzeń.


RE: Siano na nowe życie - RSX - 20-10-2017 15:42

Powodzenia Wink


RE: Siano na nowe życie - NeedDolar - 20-10-2017 22:45

Dzień #1

Witam wszystkich i dziękuję za zaangażowanie Smile cieszą mnie Wasze posty Smile

Pogrzebałem ostatnimi dniami po forum i znalazłem sporo ładnych LP i nie tylko Wink postanowiłem skorzystać z pomysłu bardzo dobrego Ziomka, którego teraz pozdrawiam Big Grin i wykorzystałem literówkę. Także tak jak kiedyś zaczynałem z PPI wrzucając film z linkiem do LP robię to ponownie, ale lepiej Smile

Działam metodą set and forget, ale w najbliższym czasie postaram się wg poradnika Klin'a wybić film na YT. Dlaczego wg PPI? Ktoś powie szkoda czasu na to... długa praca a małe efekty... Właśnie nie Wink Cinstaller jest stabilną firmą bla bla bla... ważne, że płaci Wink przez długi czas gry na plemionach miałem za darmo Punkty Premium, bo spływał hajsik z PPI Big Grin A to dlatego, że wrzuciłem jakieś 200-300 filmów z linkiem do bloga. Także teraz też planuję zrobić z tego większe źródełko. Rozpoczynam od wrzucania filmów na YT a następnie zabiorę się za blogi. Nie mniej jednak na samym początku chcę sprawdzić ile uda się wycisnąć w ten sposób, by mój młodszy brat mógł złapać motywację Smile

W pierwszym poście wypisałem cele jakie sobie ustanowiłem. W kolejnych postach będą pojawiać się aktualności ze świata Biznesu oraz PPI a raz w miesiącu podsumowanie grubsze Smile

Co dziś zrobiłem?
- Postawiłem nowy kanał
- Rozpocząłem dziennik
- Przygotowałem 30 LP oraz filmów, wrzuciłem.
- Przeszukałem forum za nową inspiracją Smile

Stan konta:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Siano na nowe życie - NeedDolar - 23-10-2017 01:40

Dzień 2, dzień 3

Witam Smile brak wczorajszej aktualizacji spowodowany bólem głowy, więc poszedłem spać. Przewidziałem takie zdarzenia, dlatego tym projektem zajmuję się na samym początku dni by zrobić chociaż ustalone minimum Smile wieczorami przeszukuję czeluście internetuf za poszukiwaniem złotego Grala Wink

Co zrobiłem przez 2 dni?
- założyłem 2 kanały na YT i dodałem po 30 filmów.
- przetestowałem Uploader do YT, który znalazłem na kompie i uważam, że słaby xd
- przejrzałem konkurencję w poszukiwaniu nowych nisz Smile

Ilość kont yt : 3

Stan konta na chwilę obecną:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

[Obrazek: 12312.png]

Jakieś pobrania wpadają powoli. Jak osiągnę próg 100 pobrań dziennie to myślę, żę będzie już fajnie Smile W najbliższych dniach mam zamiar kontynuować ten sposób pracy, aczkolwiek zastanawiam się nad zmianą LP. Cieszy mnie to, że chwilę po wstawieniu filmów pojawiły się komentarze Smile mniejsza z tym, że same oczerniające, że scam i wirus. Ważne, że są Smile zablokowałem niektóre słowa w ustawieniach kanału także powinno to pomóc w oczyszczeniu komentarzy z hejterów Big Grin

W najbliższym czasie będę testował ile filmów "uciągnie" jeden kanał, bez bana Smile na chwilę obecną nie wiem czy to ze względu na małe nisze czy z innego względu filmy stoją bez żadnych zgłoszeń czy roszczeń Smile

"Chcesz być na szczycie, nie mogę gwarantować,
nie ma co się czaić, nie będziesz żałować,
musisz próbować, co dzień czegoś nowego
Bo kopsać sobie rady łap się wszystkiego!"





W najbliższym czasie nowe ciekawsze metody zarobku Smile tak by Adam, który kiedyś zobaczy ten dziennik nie hejtował mnie, że stoje w miejscu xd


RE: Siano na nowe życie - qwertybsk - 23-10-2017 07:53

w plemionach pp się sprzedaje za surowce i się ma za friko Big Grin ktoś na forum nawet miał do sprzedania Idea
będę obserwował temat - powodzenia Smile