Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karty prepaid-owe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Karty prepaid-owe (/Temat-Karty-prepaid-owe-151676)



Karty prepaid-owe - NEXT86x - 20-10-2017 07:19

Czy jeżeli walutą rozliczeniową karta jest w EURO i wypłacając EURO w bankomacie EURONETU, ale w Polsce pobierana jest prowizja za przewalutowanie PLN na EURO?


RE: Karty prepaid-owe - Martinuss - 20-10-2017 14:06

Kto jest wydawcą kart? Być może dojdzie jeszcze prowizja za wypłatę.
Tylko wiesz że jest mało bankomatów EURONETu który wypłacają Euro?


RE: Karty prepaid-owe - NEXT86x - 20-10-2017 20:49

Karta Skrll lub AdvCash, w obu przypadkach walutą rozliczeniową karty było by euro, co do bankomatów to sprawdzałem na stronie EURONETu i trochę jest takich miejsc, także o to się nie boję Wink, natomiast nie jestem pewien czy w przypadku wypłaty Euro, bankomat EURONETu (ponieważ jest "zamontowany" w PL) nie przewalutuje mi tego dwa razy. tzn kupi PLN-y (bo walutą rozliczeniową jest w Polsce PLN) po czym dopiero kupi EURO żeby wypłacić.


RE: Karty prepaid-owe - howcio - 22-11-2017 01:52

Jak wypłacałem euro z polskiego konta walutowego w euro to nie było żadnego przewalutowania, więc i tutaj nie powinno być


RE: Karty prepaid-owe - Infkomp - 22-11-2017 19:10

wszystko bedzie ok jak kolega wyzej napisal