Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fejk konkurs FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fejk konkurs FB (/Temat-Fejk-konkurs-FB-151637)



Fejk konkurs FB - itolek100 - 18-10-2017 10:55

Cześć, czy fejk konkursy mają sens na fb by wypromować fp?
Macie jakiś pomysł na rozstrzygnięcie takiego konkursu?
Czy promocja takiego konkursu jest opłacalna?


RE: Fejk konkurs FB - Damian0820 - 18-10-2017 11:07

No, niech wygra twoje fejk konto, które ucieszone wstawi screena z nagrodą.


RE: Fejk konkurs FB - Xanter98 - 18-10-2017 22:40

Ja bym zrobił kilka konkursów, coraz lepsze nagrody, tylko musisz to rozłożyć w czasie. Osoby, które będą bardziej dociekliwe sprawdzą historie fp i zobaczą, że może warto udostępnić, bo fanpage "wypłacalny". Tylko musisz mieć parę fejk kont, żeby wygrywały i jeszcze żeby nikt nie podejrzewał, że to jest ustawione - dobry content z tych fake kontb + realne fake konta, bo losowanie nagród jest chyba zabronione, ale tutaj nie jestem pewien.


RE: Fejk konkurs FB - Hoolig4n - 19-10-2017 12:47

Można już robić fejk konkursy na fejsie? Wypadłem ostatnio trochę z branży SMS


RE: Fejk konkurs FB - patttson - 19-10-2017 13:16

nadal nie mozna sie podszywac pod inne osoby i organizowac konkursy SUB, tylko ze pytanie dotyczy czegoś innego, bo autor mówi o promocji fanpage, a nie czystym zarobku Wink


RE: Fejk konkurs FB - Hoolig4n - 19-10-2017 20:29

(19-10-2017 13:16)patttson napisał(a):  nadal nie mozna sie podszywac pod inne osoby i organizowac konkursy

Nigdy nie można było się podszywać Lol
Ale wydaje mi się, że ludzie są raczej uczuleni na takie akcje. Z drugiej strony rynek się trochę "odrodził". No cóż, ja życzę powodzenia i czekam na jakieś efekty Jerk2
Najpierw napisz do administracji serwisu SUB czy można robić fejk konkursy. Na firesubie na przykład grozi to banem i blokadą środków.