Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja zdjęcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja zdjęcia (/Temat-Weryfikacja-zdjecia-151620)



Weryfikacja zdjęcia - kordyl - 17-10-2017 17:03

Witam, mam kilka kont na fb, świeże i mam problem z weryfikacją. Powiedzcie mi, co robi, by ta weryfikacja mnie "omijała". Dokładnie wypełnic profil, ile postów na dzien, jakis vpn, jaka przegladarka? I najważniejsze czy moge odzyskac te konta, sa zweryfikowane telefonicznie, nie bylo na nich zdjec, jakie mam wyslac?
Sorki, że tyle pytań, ale w temacie kont na fb byłem na bieżąco rok temu.
Z góry dzięki Smile
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Weryfikacja zdjęcia - patttson - 17-10-2017 18:21

Mam wrażenie, ze ostatnio troche zaostrzyli strukture weryfikacji, jakos czesciej wyskakuje. Przede wszystkim nie wykonuj zbyt wielu czynności na koncie, ja spotkałem sie z zablokowaniem konta po 3-4 postach na grupkach w ciągu 1 dnia (nie o tej samej treści), wiec różnie bywa. A oprocz tego staraj sie byc ostrozny i w miare mozliwosci po wylogowaniu z konta, wylaczac przegladarke i od nowa


RE: Weryfikacja zdjęcia - Bazyl - 17-10-2017 18:43

Co do zdjęcia, to pierwsze lepsze z google powinno załatwić sprawę Wink Przynajmniej działało to u mnie w takiej samej sytuacji.


RE: Weryfikacja zdjęcia - hosezbsk - 17-10-2017 18:43

Musisz być zawsze szybszy od algorytmów facebooka Tongue


Weryfikacja zdjęcia - maverick - 18-10-2017 13:05

Polecam najpierw rozbudowywać konto, a dopiero potem wentualnie postować. Czym dłużej będziesz to robić, tym bardziej będzie wiarygodne konto i mniej do weryfikacji będzie wpadać. Najważniejsze, abyś na koncie się tak zachowywał jak zwykły użytkownik FB. Ja tak robię od 2 miesięcy i na razie jest ok. Jeszcze nigdzie nie prostuje, inwestuje swój czas w "życie" konta.

P.S. Mam konto FB20 sztuk i jak na razie wszystko ok.

*** piszę z fona ;-)


RE: Weryfikacja zdjęcia - Zawik - 18-10-2017 16:02

Dokładnie miałem tak samo. Nie wiedziałem kompletnie co zrobić. Teraz już tego problemu nie mam.
Nie możesz robić zbyt wielu czynności na raz po założeniu konta, bo Ci je zablokują. Kiedyś było łatwiej, mogłeś od razu dołączyć do 30 grupek na raz bez narażania się na bana. Teraz polecam ograniczać się do 5/dzień. Również nie polecam żadnych VPN'ów pod fb. Testowałem parę i skutek tego był taki, że od razu po założeniu konta dostawałem bana. Pamiętaj o wyczyszczeniu ciastek za każdym razem, kiedy rejestrujesz się na konto. Powinno pomóc Wink