Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami + adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona z filmami + adsense (/Temat-Strona-z-filmami-adsense-151608)



Strona z filmami + adsense - prololex - 17-10-2017 10:15

Witam.
Posiadam jedną stronę pod nisze filmową i mam coraz więcej wejść na stronę ok. 1-6k dziennie. Wpisy linkują do subów oczywiście. Czy warto wrzucać adsense na taką stronę i czy google mnie nie bloknie przez to? Subów nie ma na tej stronie - są tylko odnośniki do ofert z subami?

Pozdrawiam.


RE: Strona z filmami + adsense - prololex - 24-10-2017 10:44

Podbijam, nikt nie udzieli rady? Idea


RE: Strona z filmami + adsense - Xanter98 - 24-10-2017 11:56

Moja całkowicie subiektywna opinia. Nie opłaca się umieszczać reklam jak już promujesz coś konkretnego. Chcesz, żeby użytkownik wykonał konkretną akcję, a reklamy mogą go od tego odwieść. Myślę, że stawki w subach są na tyle większe od zarobków w adsense, że nie opłaca się ryzykować straty leadów. Tym bardziej, że na pewno strony z adsense są lepiej sprawdzane, więc dochodzi jeszcze ewentualne ryzyko bloka. Musiałbyś sobie przekalkulować i porównać, ile możesz zarobić w adsense, a ile teraz wyciągasz z subów.


RE: Strona z filmami + adsense - Styler - 24-10-2017 12:01

Nie chodzi o same suby, lecz o treść. Jeśli ona jest fake to i AdSense się przyczepi.


RE: Strona z filmami + adsense - sc120897 - 25-10-2017 09:59

Nie ma szans z adsense, prędzej czy później wyłapiesz bana. Ale możesz spróbować, przecież mogą być leady i adsense.


RE: Strona z filmami + adsense - fusek - 25-10-2017 10:05

Szukaj alternatywy adsense. Adsense nienwiele klikow zlapiesz a mozesz wylapac bana.

Polecam strony typu tradetracker Wink


RE: Strona z filmami + adsense - prololex - 25-10-2017 15:34

(24-10-2017 11:56)Xanter98 napisał(a):  Moja całkowicie subiektywna opinia. Nie opłaca się umieszczać reklam jak już promujesz coś konkretnego. Chcesz, żeby użytkownik wykonał konkretną akcję, a reklamy mogą go od tego odwieść. Myślę, że stawki w subach są na tyle większe od zarobków w adsense, że nie opłaca się ryzykować straty leadów. Tym bardziej, że na pewno strony z adsense są lepiej sprawdzane, więc dochodzi jeszcze ewentualne ryzyko bloka. Musiałbyś sobie przekalkulować i porównać, ile możesz zarobić w adsense, a ile teraz wyciągasz z subów.

Dokładnie podobnie myślałem i tak właśnie postanowiłem zrobić ale wolałem zapytać o opinie użytkowników ZC.

Dzięki za rady chłopaki Jerk2