Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebuję pożyczki (/Temat-Potrzebuje-pozyczki-151603)

Strony: 1 2


Potrzebuję pożyczki - dawid327 - 16-10-2017 23:37

Siemka , mam dość ciężko sytuację i na już potrzebuję pożyczyć 200-300 zł. Od znajomych, rodziny odpada z prostego powodu oni sami nie mają. Sprawy w tym miesiącu tak się potoczyły że mamy 17 a mam na koncie 0 zł.Macie może jakieś sprawdzone chwilówki ? Pracuję i mam umowę o pracę także z tym nie będzie problemu. Problem jest trochę kuriozalny facepalm nie mam nawet za co pojechać do placówki banku żeby obgadać jakiś drobny kredyt(i czasu też nie ma bo pracuję).

Jakieś pomysły impreza ?


RE: Potrzebuję pożyczki - twardy - 16-10-2017 23:47

Vivus i lendon.

Jeszcze jakbys zalozyl konto w comperialead czy money2money to jeszcze zgarniesz "za darmo" prowizje za wziecie takiej pozyczki.


RE: Potrzebuję pożyczki - Maro - 17-10-2017 00:35

Wpisz chwilowki google. Wyskoczy ci duzo stron. Pierwszy kredyt jest za 0. Tylko maly problem jest. czasem potrzebuja 1zł na weryfikacje konta.
Na 30 dni mozesz pozyczyc nawet 1000zł. Tylko licz sie z tym ze jak opoznisz splate bedzie cie to slono kosztować.


RE: Potrzebuję pożyczki - zakazanyowoc - 17-10-2017 06:54

Tak jak zostało wspomniane Vivus, jak nie brałeś wcześniej pożyczki to się opłaca, bo masz za darmo. U mnie wleciała wczoraj, bo też niestety w tym miesiącu trochę słabiej wyszło i kasa dotarła w 15 minut. Tongue Tylko oczywiście trzeba spłacić w terminie, aby później nie było nieprzyjemności (jest też wydłużenie terminu o ileś tam dni,ale dodatkowo płatne)


RE: Potrzebuję pożyczki - aron-baron - 17-10-2017 07:58

Również polecam vivus bądź pozyczkomat


RE: Potrzebuję pożyczki - Pomidor - 17-10-2017 08:54

Polecam Vivusa sam u nich wziąłem miesiąc temu 1000zł, masz 2 miesiące na spłatę tak że spoko


RE: Potrzebuję pożyczki - dawid327 - 17-10-2017 10:05

W wiwusie potrzeba robic do nich przelew ? Aktualnie man -7 zl wiec nawet nie mam z czego zrobic im przelewu....


RE: Potrzebuję pożyczki - twardy - 17-10-2017 10:07

Wszedzie trzeba zrobic przelew.


RE: Potrzebuję pożyczki - aron-baron - 17-10-2017 10:07

W każdej pożyczce masz albo 1zl albo 1gr weryfikacyjny musi byc z twojego banku


RE: Potrzebuję pożyczki - adamcio99922 - 17-10-2017 10:11

Weź sobie providenta... Oni zawsze pożyczają Jerk2