Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na oglaszamy24 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposób na oglaszamy24 (/Temat-Sposob-na-oglaszamy24-151590)



Sposób na oglaszamy24 - plaxton - 16-10-2017 15:02

Szukam sposobu na publikacje ogłoszeń w serwisie oglaszamy24.
Chciałbym aby ogłoszenia pojawiały się na pierwszej stronie listy wyszukiwań danej frazy. Chodzi tutaj o wewnętrzną wyszukiwarkę słów w serwisie.
Niestety bez względu jaką ilość ogłoszeń dodam one i tak zostają wyświetlone na 6-7 stronie. Natomiast moja konkurencja bez problemu jest na wcześniejszych stronach bez większego wysiłku.

Nie ma znaczenia czy jest to ogłoszenie premium, wyróżnione czy bezpłatne.
Ktoś zna jakiś sposób ? W jaki sposób używać najlepiej tego serwisu. Ktoś zna tipsy lub tricki ?

Poradniki płatne z sensowną i interesującą wiedzą również wchodzą w gre :-)



PS Jeśli to nieodpowiedni dział, uprzejmie proszę administratora o przeniesie :-)


RE: Sposób na oglaszamy24 - szykiryki - 16-10-2017 15:08

tam jest takie zatrzesienie ogłoszen, ze chyba tylko aktualizacja co chwile i "podbijanie" ogłoszenia coś daje.
Czyli dodajesz ogłoszenie, za godzinę usuwasz i dodajesz znowu Tongue. No chyba, że rzeczywiscie są jakieś 'hakerskie' tipy, zeby to obejść!


RE: Sposób na oglaszamy24 - plaxton - 16-10-2017 15:24

Istotnie metoda partyzancka - podbijanie ogłoszeń gdy spadną z pierwszej strony działa ale to dotyczy wyświetlania ogłoszeń w kategoriach. To dość logiczne im ogłoszenie starsze tym dalej na liście i trzeba je uaktualnić , wtedy znowu będzie pierwsze.

Ale mnie nie chodzi o listę w kategorii, tylko o listę w wyszukiwarce pod daną frazę. Tam jest bliżej nieokreślona losowość. Nie, category.php tylko search.php . Tam reguła im nowsze ogłoszenie tym wyżej nie obowiązuje.


RE: Sposób na oglaszamy24 - TelegramGrzegorz - 16-10-2017 16:14

Sposobu raczej nie ma.Tak jak wyżej pisali możesz jedynie dodawać ogłoszenia co ileś godzin.Z własnego doświadczenia nie polecam brać pakietów z kasę, lepsze wyniki o 69% mam za darmo..


RE: Sposób na oglaszamy24 - plaxton - 23-10-2017 13:55

(16-10-2017 15:08)szykiryki napisał(a):  tam jest takie zatrzesienie ogłoszen, ze chyba tylko aktualizacja co chwile i "podbijanie" ogłoszenia coś daje.
Czyli dodajesz ogłoszenie, za godzinę usuwasz i dodajesz znowu Tongue. No chyba, że rzeczywiscie są jakieś 'hakerskie' tipy, zeby to obejść!

(16-10-2017 16:14)TelegramGrzegorz napisał(a):  Sposobu raczej nie ma.Tak jak wyżej pisali możesz jedynie dodawać ogłoszenia co ileś godzin.Z własnego doświadczenia nie polecam brać pakietów z kasę, lepsze wyniki o 69% mam za darmo..

A czy próbowałeś ponawiać dezaktywowane ogłoszenia wyróżnione / premium ? ( linkiem w emailu - "...Twoje ogłoszenie przestało być aktywne , ponów je dokonaj płatności za kolejny okres ... )
I czy działa to ? Bo mnie mimo, że ponawiam i płacę , to ogłoszenia się nie dodają . Kasa w błoto - ściąga kasę ale nie dodaje ogłoszenia.


RE: Sposób na oglaszamy24 - Adaalbert - 23-10-2017 22:55

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego na kompie nie mogę dodać ogłoszenia ani się zalogować? Pojawia się ciągle komunikat "przepisany kod z obrazka jest nieprawidłowy". Na telefonie rusza bez problemu. Ofc przepisuje prawidłowo Smile


RE: Sposób na oglaszamy24 - plaxton - 24-10-2017 22:00

Wyczyść ciasteczka , zmień przeglądarkę . Chyba że dostałeś bana :-(