Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzetelny Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rzetelny Dziennik (/Temat-Rzetelny-Dziennik-151587)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 12-02-2018 14:07

Kolejny dzień zmagań i tak dzień w dzień. Praca i wyciąganie wniosków. Obecnie opracowałem pewien system zarobkowy pod mobile CPI. Można śmiało powiedzieć, że rozwijany jest cały czas od początku tego roku. Wciąż brakuje niektórych elementów, ale zostaną one wkrótce zaimplementowane. I taka dygresja. Od kiedy postawiłem na wysoką jakość, a nie ilość, to efekty są znacznie lepsze. Landing page'e czy content lockery powinny być wykonywane z najwyższą pieczołowitością bo to one gwarantują nam dobrą konwersje. Cóż z wysokich UU jeżeli są one zaprzepaszczane na poziomie wykonywania oferty. Takie moje przemyślenia. Pozdro!


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 04-03-2018 16:25

Bardzo długa przerwa. Ale wracam. Tym razem z konkretnym celem. Jest on tak ambitny, że aż wstyd mi o nim napisać. Przy moich umiejętnościach może być z tym ciężko. Anyway. Krótkie podsumowanie.

- zaraz zlecam wypłatę na Ogads ($50)
- moja pazerność na kryptowalutach wpędziła mnie w spadki które jeszcze dłuuugo potrwają, no ale hodl
- nauczyłem się pisać proste boty, więc zautomatyzuje niektóre serwisy zarobkowe
- zamierzam napisać poradnik do Instagrama, jako osoba która para się z tą aplikacją od lat i wypromowała kilkadziesiąt kont - myśle, że sporo mogę na ten temat powiedzieć
- mam fajny pomysł na pomnażanie środków w rl
- sprzedaje komputer, po co mi dwa Smile
- myśle tak póki co bardzo oględnie nad stworzeniem własnego buxa, ewentualnie serwisu pozwalającego generować ruch

I ogólnie raczej nie mam jakichś większych pomysłów, więc jestem otwarty na propozycję i współpracę.