Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzetelny Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rzetelny Dziennik (/Temat-Rzetelny-Dziennik-151587)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzetelny Dziennik - patttson - 19-11-2017 14:07

Super decyzja, powodzenia! Huh


RE: Rzetelny Dziennik - mahuzz - 19-11-2017 14:17

Cytat:Witam. Jako że w życiu trzeba sie nieustannie rozwijać to doszedłem do wniosku, że robienie ankiet i klikanie za grosze nie jest ani rozwijające, ani ciekawe, ani nawet opłacalne.
Święte słowa. Jazda! Smile


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 16-12-2017 14:15

Minęło trochę czasu od ostatniego posta. Zarobione wcześniej pieniądze ulokowałem na krypto (przynoszą już pierwsze pasywne zyski) i zgodnie z obietnicą zabieram się za profesje bardziej ambitne niż klikanie i ankiety. Model w którym pragnę zarabiać i w którym się obecnie szkole to CPA. Działam na serwisie OGADS i nabyłem już nieco doświadczenia na tej płaszczyźnie. Dziennik muszę kontynuować z tego względu, że pamiętam jak bardzo motywował mnie on przy tym jak "zarabiałem" jeszcze na klikaczach. Także już dziś startujemy na pełnej, testujemy wszelkie metody, nisze, pomysły i czekamy na wyniki. Pozdrawiam forum! Smile






RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 17-12-2017 18:24

Dobra. Pobawiłem się dziś nieco z różnymi konfiguracjami CL (gatewayów) i wstępnie wiem co lepiej, a co gorzej konwertuje. Choć zamierzam działać głównie w grach na androida, założyłem dziś konto na ig w bardzo specyficznej niszy i z dużym potencjałem na konwersje. Temacik śledzę od dawien dawna także jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądało. Na płaszczyźnie krypto duuuże wzrosty, szkoda że mam tak mały kapitał.
Działamy!


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 18-12-2017 10:24

Jak dobrze, że na krypto coś się dzieje (prawie podwojona kwota inwestycji w 2 dni), bo na CPA jest tragedia. Myślę, że sytuacje najlepiej odda screen.

[Obrazek: image.png]

Dziś postaram się skalować projekt i nisze na CPA, ale nie wiem jak to dalej będzię. Konwersja jest żenująco niska pomimo przyzwoitych wejść. No cóż trzeba iść dalej i się nie poddawać.

PS. W ciągu ostatnich 2 dni ~160 PLN, w głównej mierze krypto.






RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 19-12-2017 15:10

Zakmnąłem dziś depozyt na krypto. Pomnożone pieniądze albo poczekają na jakąś ciekawą monetę, albo zostano ponownie pomnożone w jakiejś sprzedaży stacjonarnej. Wciąż skaluje IG pod Ogads i można powiedzieć, że dzis pewien efekt przyniosło, aczkolwiek to wciąż nie jest nawet 1/100 zadawalającej kwoty.
Także wyciągamy wnioski i lecimy dalej.

[Obrazek: zgaox9ne851k_t.jpg]


RE: Rzetelny Dziennik - pspsga - 19-12-2017 15:29

1/100 To chyba jest Big Grin

Chyba dniówki 43$ = ~150zł raczej by Cię cieszyły ? Tongue

Powodzenia! Cool


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 19-12-2017 15:35

(19-12-2017 15:29)pspsga napisał(a):  1/100 To chyba jest Big Grin

Chyba dniówki 43$ = ~150zł raczej by Cię cieszyły ? Tongue

Powodzenia! Cool

Jasne, że by mnie zadowoliły! Dzięki Big Grin


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 21-12-2017 20:12

~ 60 na krypto i kilka dolców z innych biznesików na kiju. Zamierzam wpompować kilka dolarów na jakieś w miarę obiecujące krypto. Ogarnę tylko sygnały i jazda.






RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 26-12-2017 14:51

~150 PLN przez święta, straszliwie się wleką wszelkie transakcje. Po korekcie powoli wszystko wraca do normy. Żałuje, że się nie obkupiłem w największym dołku. Czekam, aż kapitał wpłynie na Bittrexa i kupuje pewną krypto która póki co jest wciąż po bardzo atrakcyjnej cenie i wykazuje potencjał wzrostowy. Wypłaciłem sobie również troche środków, żeby pomnożyć to stacjonarnie.

Poniżej fajna klimatyczna, islandzka nuta. Zawsze chciałem pojechać na Islandie i zajarać tam drogie cygaro na tle zorzy polarnej haha Pozdro forum.