Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzetelny Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rzetelny Dziennik (/Temat-Rzetelny-Dziennik-151587)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 16-10-2017 12:51

Nazywam się Patryk i postanowiłem stworzyć ten dziennik ze wzglęu na to, że internetowy i ogólnie earning to moje ogromne hobby. Dodatkowo uwielbiam śledzić swój progres i go zapisywać. Miałem nawet swój fizyczny dziennik, ale mama wzięła go na podpałkę Sad Studiuje i w wolnej chwili ogarniam różne technologie sieciowego zarobku.

Znam i rozumiem wiele modeli zarabiania online, lecz póki co skupiam się na tych prostych i mało dochodowych. Zajmuję się PPD, skracaniem, PPA (MyPay) i ogólnie każdym serwisem pozwalającym zarobić.

Mój cel to 500 PLN do końca tego roku. Ważnym jest również aspekt, że bedą to pieniądze trzymane w gotówce, odłożone w moim pseudosejfie, których nie mam prawa ruszyć. Czyli ogólnie zbieram flotę, powiększam cele i zapisuje progres. Tak mogę streścić ten dziennik.

Będzie on raczej nudny, ale mi się bardzo przyda Smile Pozdro!

Przybliże stan konta w kilku serwisach:

TwitchFollows - 2.06 USD (min. wypłata 5$, jeszcze pewnie niecały miesiąc i wypłacamy na PP)
AdFly - 0.34 USD (w ogóle nie rozwijam, niegdyś miałem niszę, ale z pewnych przyczyn z niej zrezygnowałem)
MyPay - 0.10 PLN (jestem świeżo po wypłacie, ale będziemy działać)
ClixSense - 3.17 USD (ankiety, może taski)
StudentsWatch - 8.50 PLN (w wolnych chwilach)


Sejf - 0/500 (Tu pojawiać będą się "nietykalne" pieniądze; leżące fizycznie w sejfie, nie na koncie)






RE: Rzetelny Dziennik - Fr0shArczi - 16-10-2017 14:49

Będę zaglądał Big Grin. Te 500 zł osiągniesz lekko do końca listopada bez większego nakłądu pracy Wink


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 17-10-2017 15:52

Witam, wróciłem z uczelni. Zanim zajmę się całkami i różniczkami to ogarniemy trochę grosza.

TwitchFollows - 2.06 USD (+ 0.00 PLN)
AdFly - 0.34 USD (+ 0.00 PLN)
MyPay - 1.71 PLN (+ 1.61 PLN)
ClixSense - 3.57 USD (+ 0.40 USD)
StudentsWatch - 10.50 PLN (+ 2 PLN)

Sejf - 0/500

Mam wrażenie, że nauczyłem się w końcu wypełniać ankiety na Clixsensie. Nie tylko są one całkiem przyjemne, ale też fajnie płatne. Wróciłem do starego Students Watch'a. TwitchFollowers coś nie działa, mam nadzieję, że stronka nie padła. Na MyPayu również wpadły jakieś grosiki. Jako, że w zanadrzu mam sporo nowiutkich odżywek do sprzedania, to nie omieszkam wkrótce tego nie zrobić i zysk wpłacić do sejfu.






RE: Rzetelny Dziennik - lever - 17-10-2017 19:22

Powodzenia byle do przodu będę obserwował!


RE: Rzetelny Dziennik - dawids7627 - 17-10-2017 20:04

Dobre kawałki Smile w końcu ktoś słucha tutaj tego co ja


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 17-10-2017 20:15

(17-10-2017 20:04)dawids7627 napisał(a):  Dobre kawałki Smile w końcu ktoś słucha tutaj tego co ja

Klimacik nie do podrobienia Big Grin


RE: Rzetelny Dziennik - ggusiaja - 17-10-2017 20:46

Powodzenia, muszę przy okazji zobaczyć co to jest TwitchFollowsIdea


RE: Rzetelny Dziennik - wrzochal11 - 17-10-2017 21:31

Powodzenia życzę, aczkolwiek polecałbym Ci też zainteresować się tematami bardziej ambitnymi, które może od razu zarobku nie dadzą, ale w przyszłości i owszem. Można to sobie rozwijać gdzieś na boku. np. tworzenie własnych stron, pozyskiwanie ruchu, pozycjonowanie stron, itd.


RE: Rzetelny Dziennik - jackbriggs - 17-10-2017 21:37

(17-10-2017 21:31)wrzochal11 napisał(a):  Powodzenia życzę, aczkolwiek polecałbym Ci też zainteresować się tematami bardziej ambitnymi, które może od razu zarobku nie dadzą, ale w przyszłości i owszem. Można to sobie rozwijać gdzieś na boku. np. tworzenie własnych stron, pozyskiwanie ruchu, pozycjonowanie stron, itd.

Umiem tworzyć strony, coś tam ogarniam SEO, mam nawet strony pod PPI i PPA. Ale nie mam teraz sił tego rozwijać. Skupiam się głównie na studiach, a te grosze, które tutaj zarabiam to w ramach relaksu i nauki skrupulatności Smile


RE: Rzetelny Dziennik - pspsga - 17-10-2017 21:39

A można wiedzieć co studiujesz ? Cool