Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty (/Temat-Zarabiaj-grajac-w-sudoku-i-robiac-oferty-151567)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Fox90 - 24-10-2017 09:38

(22-10-2017 22:40)ggusiaja napisał(a):  aplikacje tego typu są moim zdaniem nieopłacalne i niewypłacalneTongue
Nieopłacalne tak, ale wypłacalne też raczej tak, na samych reklamach które wyświetlą Ci się podczas grania zarobią 100 razy tyle ile Ci wypłacą, a jeszcze weź pod uwagę że zapewne 99% osób nie zrobi żadnej wypłaty Smile


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Adam05 - 25-10-2017 20:14

Akurat im serwis jest bardziej nieopłacalny tym większe szanse na jego wypłacalność. Jak pisał poprzednik zarobią na tym sporo a wypłacą użytkownikom grosze i nic na tym na pewno nie stracą.


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - rettush94 - 26-10-2017 11:29

A ja dostałem miłą niespodziankę. Wygrałem w loterii jednego dolca Big Grin


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - mgll - 03-12-2017 04:10

Sorry za odkopanie, ale są solvery do sudoku na necie dzięki którym rozwiązanie otrzymamy w około minutę wraz z wpisaniem
Teraz warto przeanalizować czy te bonusy do 5 minut się opłacają


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - ggusiaja - 09-12-2017 21:12

(24-10-2017 09:38)Fox90 napisał(a):  
(22-10-2017 22:40)ggusiaja napisał(a):  aplikacje tego typu są moim zdaniem nieopłacalne i niewypłacalneTongue
Nieopłacalne tak, ale wypłacalne też raczej tak, na samych reklamach które wyświetlą Ci się podczas grania zarobią 100 razy tyle ile Ci wypłacą, a jeszcze weź pod uwagę że zapewne 99% osób nie zrobi żadnej wypłaty Smile

Może nie odpowiednio to ujełam, bo rzeczywiście wypłacalni oni są ale często ludziom takie aplikacje nie wypłacająSmile