Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty (/Temat-Zarabiaj-grajac-w-sudoku-i-robiac-oferty-151567)

Strony: 1 2


Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Fox90 - 15-10-2017 13:31

Jak zarabiamy w aplikacji:
1: Rozwiązując sudoku.
2: Robiąc oferty.
3: Zapraszając znajomych.

Jak poruszać się po aplikacji:
[Obrazek: Inked_Screenshot_2017-10-15-14-02-24_LI.jpg]

1: Aktualna liczba naszych bonów.
2: Aktualna wysokość nagrody najbliższego losowania.
3: Czas jaki pozostał do najbliższego losowania.
4: Bank. Jeżeli nie chcemy brać udziału w losowaniu tylko zbierać sobie bony do wypłaty to musimy je tutaj zdeponować przed losowaniem!
5: Dotychczasowi zwycięzcy loterii.
6: Portfel. Tutaj zamieniamy nasze bony na dolary oraz widzimy historię wypłat oraz transakcje oczekujące.
7: Oferty. Tutaj możemy dostać dodatkowe bony za np. oglądnięcie krótkich filmików, instalowanie aplikacji czy polubienie aplikacji na facebooku.
8: Tutaj możemy wpisać kod zaproszeniowy jaki dostaliśmy, zobaczyć nasz kod oraz zapoznać się z regulaminem.
9: Graj w sudoku i zarabiaj! Smile

Są 4 poziomy trudności sudoku(Beginner, Advanced, Master, Expert). Za grę na pierwszym poziomie dostajemy 50 bonów, a na każdym kolejnym 50 więcej. Dodatkowo czasem możemy dostać bonus dzięki któremu przez 5 minut nasze zdobyte bony się potroją.

W grze zdobywamy coraz to wyższe levele i przy każdym awansie dostajemy bonusowe bony, dodatkowo zostają nam odblokowywane tak jakby nowe postacie dzięki którym dostajemy coraz więcej bonów za rozwiązywanie sudoku. Wykonujemy to w zakładce Oferty/Players.

[Obrazek: Screenshot_2017-10-15-14-17-49.png]

Codziennie jest bonus za zalogowanie, którym najczęściej są bony, a dodatkowo im dłużej gramy tym nasza dzienna wygrana jest mnożona razy większą liczbę.

Za zapraszanie znajomych otrzymujemy od każdej osoby 2 500 bonów oraz $0.10.

Codziennie odbywa się losowanie nagrody głównej, w którym tym mamy większą szanse na jej zdobycie im więcej bonów zgromadziliśmy. Jeżeli nie chcemy brać udziału w losowaniu to należy bony zdeponować w banku.

Przelicznik:
10 000 bonów to $0.10.
Wypłaty od $10 na PP.

Czy wypłaca to nie wiem, bo to dosyć nowa chyba aplikacja, ale bardzo fajnie przygotowana więc może coś z tego będzie.

Jeżeli chcecie otrzymać 2 500 bonów na start, pomóc w szybszym sprawdzeniu wypłacalności aplikacji lub po prostu bezinteresownie wspomóc mnie za pokazanie jej jeżeli komuś się spodoba to zachęcam do skorzystania z mojego kodu zaproszeniowego:

YVN9X


Aplikacja nazywa się Sudoku - Make Money Free
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.winrgames.sudoku&hl=pl

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie śmiało, w miarę swoich możliwości i obecnej wiedzy postaram się pomóc.

Jeżeli w jakiś sposób uchybiłem regulaminowi to wystarczy słowo, a naniosę poprawki. Pozdrawiam Smile


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - patrolpxd - 15-10-2017 13:37

Wbijam z refa! Zobaczymy czy płaci czy nie Big Grin

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Zaperr44 - 15-10-2017 15:28

1mln bonów do wypłaty? Nie,dzięki już na początku widać że nieopłacalne


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Fox90 - 15-10-2017 15:34

Ja tam czasem w coś gram jak mi się nudzi więc czemu nie w to. W miarę jak level rośnie to i bonów jest więcej więc jeżeli się nie zwiną to może kiedyś coś wypłacę. Refa jednak mi nie zliczyło, więc do nich napiszę, bo jeżeli w tej kwestii oszukują to tym bardziej w innej.


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - snajper520 - 15-10-2017 17:37

jak pobieram apke i próbuję włączyć to za kazdym razem wyskakuje "aplikacja została zatrzymana" i tak za każdym razem, próbowałem nawet reinstalować. Ktoś coś?


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - Adam05 - 15-10-2017 22:12

100 000 = 10$

Załóżmy że gramy z 5x dziennie nawet na Masterze.

100 000/(150*5) = 133dni = 4msc.

Więcej wydam na transfer. Zostaję przy sudoku za free Lol


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - timeto - 22-10-2017 21:14

(15-10-2017 15:34)Fox90 napisał(a):  Ja tam czasem w coś gram jak mi się nudzi więc czemu nie w to. W miarę jak level rośnie to i bonów jest więcej więc jeżeli się nie zwiną to może kiedyś coś wypłacę. Refa jednak mi nie zliczyło, więc do nich napiszę, bo jeżeli w tej kwestii oszukują to tym bardziej w innej.

Dostałeś jakąś odpowiedź odnośnie refa?


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - brak - 22-10-2017 21:43

(15-10-2017 22:12)Adam05 napisał(a):  100 000 = 10$

Załóżmy że gramy z 5x dziennie nawet na Masterze.

100 000/(150*5) = 133dni = 4msc.

Więcej wydam na transfer. Zostaję przy sudoku za free Lol

miałem skorzystać ale przenalizowałem twojego posta i nie skorzystam


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - ggusiaja - 22-10-2017 22:40

aplikacje tego typu są moim zdaniem nieopłacalne i niewypłacalneTongue


RE: Zarabiaj grając w sudoku i robiąc oferty - rettush94 - 23-10-2017 10:48

Pograłem nie całą godzinkę. Mam ponad 10 tys. ticketów Wink Spoko apka