Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmienne IP - jaka tania usługa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Zmienne IP - jaka tania usługa (/Temat-Zmienne-IP-jaka-tania-usluga-151562)



Zmienne IP - jaka tania usługa - Tidus - 15-10-2017 10:59

Witam.
Obecnie mam stałe IP i często jest mi to nie na reke. Szukam jakiegoś sposobu, żeby tanio zdobyć zmienne IP i tutaj na myśl przychodzi mi od razu modem usb (pendrive) plus jakas karta (tylko jaka?)
Znacie jakieś sposoby albo możecie polecić coś w dobrej cenie?


RE: Zmienne IP - jaka tania usługa - Krissu - 15-10-2017 11:13

Może po prostu udostępnianie internetu z telefonu?
Żeby zmienić IP, wystarczy wyłączyć internet, zmienić tranmisję np. z 4G na 2G i z powrotem.. Smile


RE: Zmienne IP - jaka tania usługa - Tidus - 15-10-2017 11:23

(15-10-2017 11:13)Krissu napisał(a):  Może po prostu udostępnianie internetu z telefonu?
Żeby zmienić IP, wystarczy wyłączyć internet, zmienić tranmisję np. z 4G na 2G i z powrotem.. Smile

Robilem tak ale sporo z tym motania,bo w tym wypadku przepada mozliwosc automatyzowania czegokolwiek, a do tego cos lapek nie chce mi sie polaczyc z hotspotem z telefonu:/
Dzieki za odpowiedz!


RE: Zmienne IP - jaka tania usługa - Infiltrator - 09-12-2017 12:37

Postaw sobie serwer DHCP, kwestia wpisania kilku linijek do pliku konfiguracyjnego i masz adresy przydzielane dynamicznie z Twojej puli.

Oczywiście zależy to od tego do czego jest Ci taki adres potrzebny.


RE: Zmienne IP - jaka tania usługa - santaclous - 25-12-2017 18:10

VPN.