Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach (/Temat-Wyniki-w-google-na-dwoch-przegladarkach-151554)



Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - TelegramGrzegorz - 14-10-2017 22:09

Sprawdziłem po tygodniu swój artykuł i zdziwiłem się, ze znalazł się na pierwszej stronie pomimo ciężkiego tematu.Od razu sprawdziłem jeszcze raz ale na mozilli i mozilla pokazuje go na 3 stronie (wcześniej sprawdzałem na chrome) Przeglądarki mają jakieś wpływy?Bo jestem tym nieco zaskoczony


RE: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - kniew - 14-10-2017 22:19

A sprawdzasz w trybie incognito?


RE: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - TelegramGrzegorz - 14-10-2017 22:33

(14-10-2017 22:19)kniew napisał(a):  A sprawdzasz w trybie incognito?

Sprawdziłem właśnie na obu i pokazuje tak samo, tyle że na 4 stronie Big Grin


RE: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - Xanter98 - 14-10-2017 23:02

Wyniki wyszukiwania są dopasowane do Ciebie. Czyli jeżeli często wchodziłeś na swoją stronę to będzie ona wyżej w google, prawdziwy wynik pokazuje się w trybie incognito.


RE: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - Siadak - 21-10-2017 09:14

ktory tez moze byc wypaczony, np. przez lokalizacje. Sprawdz pojedyncze frazy na cmonitor.pl


RE: Wyniki w google na dwóch przeglądarkach - Piter Pit - 30-10-2017 02:50

Google pokazuje Ci wyniki lokalne. Jeśli często wchodzimy na daną stronę to ona mimo pozycji na 20 stronie wyszukiwania, nam się pojawiać będzie na samej górze.
Sprawdzaj pozycje poprzez proxy - przeglądarka Tor Broweser z Tor Project za każdym uruchomieniem nowe IP lub po prostu u znajomego który na Twoją stronę nie wchodził lub u świeżo poznanej osoby.

Ewentualnie program/skrypt do monitorowania pozycji frazy np stats4seo ale można znaleźć i darmowe do paru fraz, wersja full płatna jednorazowo, a porządne programy mają abonament miesięczny