Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? (/Temat-W-jakim-programie-robic-aplikacje-na-Androida-z-mozliwoscia-monetyzacji-151540)



W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - Powel1112 - 14-10-2017 14:19

Witam

Wpadłem na pomysł, aby zarabiać na tworzeniu aplikacji mobilnych, jednak nie wiem w jakim programie to robić. Ważne jest dla mnie to, aby nie był to program zbyt trudny, i oczywiście żeby miał duże możliwości zarabiania na wykonanych w nim aplikacjach. Próbowałem Mobincube, ale są tam małe możliwości tworzenia. W MIT App Inventor nie ma możliwości zarabiania, a z kolei Xamarin jest ekstremalnie trudny. Jakie polecacie strony/programy/środowiska programistyczne spełniające te kryteria?


RE: W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - coffee - 14-10-2017 14:51

Ale w jaki sposób chcesz zarabiać w tej aplikacji? Żeby zarobić fajne pieniądze, to i aplikacja musi być fajna. Wątpie, że osiągniesz to edytorem wysiwyg.


RE: W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - Powel1112 - 15-10-2017 07:59

(14-10-2017 14:51)coffee napisał(a):  Ale w jaki sposób chcesz zarabiać w tej aplikacji? Żeby zarobić fajne pieniądze, to i aplikacja musi być fajna. Wątpie, że osiągniesz to edytorem wysiwyg.

Chodzi mi o wyświetlanie reklam i mikropłatności. Nie pytam o pomysł na aplikację, tylko o program w którym chcę ją zrobić. Ma mieć możliwości zarabiania na obydwu sposobach, ale ma nie być przesadnie trudny.


RE: W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - Kirito92 - 15-10-2017 08:42

Jeśli chodzi o reklamy to z tego co się oriętuje to kopiujesz kod z daną reklamą do swojej aplikacji i już.
Natomiast co to za pytanie w jakim programie zrobić aplikacje? Jeśli jesteś w tym zielony to się za to nie bierz bo i tak nie zarobisz.


RE: W jakim programie robić aplikacje na Androida z możliwością monetyzacji? - estero123 - 15-10-2017 08:48

Android Studio Smile