Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozerwane ucho - blizna. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozerwane ucho - blizna. (/Temat-Rozerwane-ucho-blizna-151496)

Strony: 1 2


RE: Rozerwane ucho - blizna. - Artinesse - 12-10-2017 19:46

(12-10-2017 19:16)Fricooo napisał(a):  
(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.

Kolega przecież pisał że to przez kolczyk i już nie chce powtórki
Nie doczytałam Smile.

(12-10-2017 19:27)PaulRcootiC napisał(a):  
(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.
Arti, mialem w "standardowym" miejscu, tak po srodku, ale od tego poszlo i ucho rozerwalo.

A do pytania wyzej, tak przeszkadza mi to, gdyz biore udzial w castingach, a wiadomo nie zawsze widoczne blizny dobrze wygladaja.

W takim razie tak jak pisałam wyżej, idź w dobre maści na blizny. Blizna jest świeża, więc jak najszybciej coś kup i smaruj. Jeżeli jesteś systematyczną osobą to szybko spłycisz tą bliznę. Możesz też iść na laser do jakieś dobrej kliniki. To jest najlepsze wyjście. Jednak musisz liczyć że przynajmniej kilka stówek za to zapłacisz.


RE: Rozerwane ucho - blizna. - PaulRcootiC - 12-10-2017 19:51

(12-10-2017 19:46)Artinesse napisał(a):  
(12-10-2017 19:16)Fricooo napisał(a):  
(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.

Kolega przecież pisał że to przez kolczyk i już nie chce powtórki
Nie doczytałam Smile.

(12-10-2017 19:27)PaulRcootiC napisał(a):  
(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.
Arti, mialem w "standardowym" miejscu, tak po srodku, ale od tego poszlo i ucho rozerwalo.

A do pytania wyzej, tak przeszkadza mi to, gdyz biore udzial w castingach, a wiadomo nie zawsze widoczne blizny dobrze wygladaja.

W takim razie tak jak pisałam wyżej, idź w dobre maści na blizny. Blizna jest świeża, więc jak najszybciej coś kup i smaruj. Jeżeli jesteś systematyczną osobą to szybko spłycisz tą bliznę. Możesz też iść na laser do jakieś dobrej kliniki. To jest najlepsze wyjście. Jednak musisz liczyć że przynajmniej kilka stówek za to zapłacisz.
Wlasnie, dopiero jutro ide na zmiane opatrunku, to bede mogl zobaczyc jak to wyglada. Bo to dzisiaj sie dopiero wydarzylo.


RE: Rozerwane ucho - blizna. - rachman - 13-10-2017 00:04

Kremy ze ślimoków są dobre na blizny. Niektóre są skuteczne wg używających których znam (wiadomo w pewnym zakresie - zależy od blizny)