Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozerwane ucho - blizna. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozerwane ucho - blizna. (/Temat-Rozerwane-ucho-blizna-151496)

Strony: 1 2


Rozerwane ucho - blizna. - PaulRcootiC - 12-10-2017 17:06

Cześć, dzisiaj zdarzył się pewien wypadek, wskutek czego płatek uszny został rozerwany na dwie części. Raczej na pewno będzie blizna po szyciu, ma ktoś jakiś pomysł jak będzie można zakryć blizne itp. ?


RE: Rozerwane ucho - blizna. - twardy - 12-10-2017 17:09

1) Zapusc klaki, przykryja ucho.
2) Wsadz sobie tam tunele Jerk


RE: Rozerwane ucho - blizna. - Na 5tyk - 12-10-2017 17:12

Pro tip: Nie wychodź z domu. Nie będziesz musiał ukrywać.


RE: Rozerwane ucho - blizna. - Damian0820 - 12-10-2017 17:13

Ale po co? Nawet jak ktoś spojrzy na twoje ucho, to co z tego? Chyba, że ja sobie tę bliznę zupełnie inaczej wizualizuję i faktycznie okropnie wygląda.

Tak czy siak, oprócz zapuszczenia długich włosów i jakichś kolczyków nic mi nie przychodzi do głowy.

PS. Ale kolczyki to najlepiej takie.
[Obrazek: kolczyk-3.png]
Może jak poszukasz to znajdą się jakieś z logiem ulubionego zespołu. Big Grin
[Obrazek: 465217123_2_261x203_bransoletki-kolczyki...djecia.jpg]

PS2. Ewentualnie w grę wchodzi chodzenie z czymś takim.
[Obrazek: WPAIER-V8-Wireless-Bluetooth-font-b-head...stereo.jpg]


RE: Rozerwane ucho - blizna. - PaulRcootiC - 12-10-2017 17:16

(12-10-2017 17:13)Damian0820 napisał(a):  Ale po co? Nawet jak ktoś spojrzy na twoje ucho, to co z tego? Chyba, że ja sobie tę bliznę zupełnie inaczej wizualizuję i faktycznie okropnie wygląda.

Tak czy siak, oprócz zapuszczenia długich włosów i jakichś kolczyków nic mi nie przychodzi do głowy.

PS. Ale kolczyki to najlepiej takie.
[Obrazek: kolczyk-3.png]
Może jak poszukasz to znajdą się jakieś z logiem ulubionego zespołu. Big Grin
[Obrazek: 465217123_2_261x203_bransoletki-kolczyki...djecia.jpg]
Kolczyka ni chu.a, wlasnie przez to mialem szyte, bo zahaczylem nim i rozerwalem ucho.
@twardy
Nie bylo opcji na tunel, chociaz tez o tym pomyslalem. Lecz po prostu ucho bylo rozpołowione. to nie byla powiekszona dziurka jak od kolczyka, tylko kolczyk rozcial ucho.


RE: Rozerwane ucho - blizna. - nitram - 12-10-2017 18:50

A już czekałem na pytanie jak na tym wypadku zarobić.
Jak byleś ubezpieczony to udawaj że boli chodź do lekarza itp tym sposobem podniesiesz wysokość odszkodowania Big Grin a do przykrycia blizny może jakiś make up jak to robią kobiety dobrać odpowiedni odcień i nie będzie widać Big Grin


RE: Rozerwane ucho - blizna. - coffee - 12-10-2017 18:56

A po co chcesz to zakrywać? Dziewczynie może coś takiego przeszkadzać, ale facetowi? Ostatnio rozciałem sobie dłoń i mam blizne na ok. 2 cm. W życiu bym nie pomyślał by to jakoś pudrować Big Grin


RE: Rozerwane ucho - blizna. - Artinesse - 12-10-2017 19:10

Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.


RE: Rozerwane ucho - blizna. - Fricooo - 12-10-2017 19:16

(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.

Kolega przecież pisał że to przez kolczyk i już nie chce powtórki


RE: Rozerwane ucho - blizna. - PaulRcootiC - 12-10-2017 19:27

(12-10-2017 19:10)Artinesse napisał(a):  Jeżeli już tak strasznie Ci to przeszkadza i nie możesz patrzeć na tą bliznę, to zrób w tym miejscu kolczyk. Nie wiem gdzie dokładnie jest ta blizna na płatku, ale wiadomo że w uchu można zrobić różnego rodzaju kolczyki. Nic innego nie wchodzi w grę. Ewentualnie dobierz jakieś maści, które spłycą bliznę.
Arti, mialem w "standardowym" miejscu, tak po srodku, ale od tego poszlo i ucho rozerwalo.

A do pytania wyzej, tak przeszkadza mi to, gdyz biore udzial w castingach, a wiadomo nie zawsze widoczne blizny dobrze wygladaja.