Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 (/Temat-PPI-Fr0shArczi-proba-nr-2137-151485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 - Fr0shArczi - 17-07-2018 19:39

Dzień 8

Przemyślałem to wszystko i doszedłem do wniosku, że takim działaniem niczego nie osiągnę. Nie traktuję tego tygodnia jak zmarnowanie czasu, a bardziej jak naukę. Poczytałem parę poradników i parę dzienników i już wiem dokładnie co muszę zrobić Big Grin Zajmę się teraz dosyć długo czasowym projektem, ale liczę na duże, długofalowe zyski. Kto wie, może uda się zarobić 1000zł do 16 urodzin Wink

Dzisiaj zakupiłem domenę, porobiłem drobne grafiki i pozakładałem konta, w niektórych miejscach. Nisza myślę, że jest bardzo dobrze płatna, będzie ciężko się przedostać ale to jest tylko kwestia czasu. Nie wiem czy będę dokładnie opisywał to co robię bo jest to mój pierwszy tego typu projekt Wink Domenę udało się dostać za darmo, a hosting mam jeszcze wykupiony ze starego projektu. Blog z hackami na razie zostawię w spokoju. Będę tam jedynie aktualizował linki i tego typu pomniejsze sprawy, zawsze jakiś pieniądz wejdzie. Widzimy się jutro Wink